Tapety animowane

Zapraszamy do zapoznania się z rewelacyjnymi aplikacjami, w których aż kipi od animowanych obrazów i przykuwających oko efektów. Aplikacje z tapetami tego typu cieszą się niezwykłą popularnością i są rozchwytywane przez miliony użytkowników na całym świecie.

Hipsterska mekka

Aplikacja dostępna pod nazwą: Hipster Animowane Tapety

Jeżeli uważasz się za prawdziwego hipstera, to ta aplikacja stanowi dla Ciebie pozycję obowiązkową. Wewnątrz znajdziesz mnóstwo zdjęć, które pomogą Ci w ekspresji Twojej osobowości i nastawią Cię pozytywnie do danej sytuacji. Apka oferuje przepiękną grafikę i OpenGL, zjawiskowy efekt paralaksy 3D, dostosowywanie ruchomych elementów na ekranie (ich prędkość, liczbę i rodzaj), optymalne zużycie baterii, a także kompatybilność z 99% urządzeń mobilnych. Przy nieaktywnym urządzeniu tapety wchodzą w stan hibernacji, a dzienna aktualizacja zapewnia ciągłą dostawę nowych obrazów. Wspiera telefony i tablety.

Diamenty

Aplikacja dostępna pod nazwą: Diamenty Animowane Tapety

Mówi się, że diament to najlepszy przyjaciel kobiety. W tej aplikacji znajdziecie całą rzeszę drogocennych przyjaciół zdolnych to przekształcenia telefonu w mobilnego jubilera. Diamenty w tej apce są zaprojektowane bardzo starannie, wzbogacane przez animowane i proste w konfiguracji iskierki. Do wyboru jest 5 rodzajów diamentów, które można umieścić zarówno na ekranach telefonów, jak i tabletów. Aplikacja jest sprawna i prosta w użyciu, dziennie aktualizowana i wyposażona w intuicyjny interfejs.

Zimowy wilk 3D

Aplikacja dostępna pod nazwą: lód Wilk 3D Motyw

Lodowate spojrzenie i pełne agresji zębiska to jedne z charakterystycznych cech tej warczącej apki. Głównym bohaterem jest złowrogie wilczysko ze świecącymi ślepiami, wyłaniające się z nocnego mroku. Aplikacja obejmuje elegancki i prosty w obsłudze interfejs, automatyczne sortowanie obrazów oraz kompatybilność ze wszystkimi modelami telefonów. Zimowego wilka można konfigurować na różne sposoby, a całość wzbogacać spektakularnymi efektami, które jeszcze bardziej podkręcają stronę wizualną całego telefonu.

Kwitnąca wiosenka

Aplikacja dostępna pod nazwą: Wiosna Ląka Animowane Tapety

Prześliczna apka z tysiącami kwiatów prężących swoje barwne płatki w promieniach wiosennego słoneczka. Razem z aplikacją otrzymacie wspaniałe obrazy 3D w jakości HD, kilka rodzajów tła do wyboru, efekty świetlne i błyskowe, a także wsparcie dla trybu krajobrazowego i portretowego. Co więcej, podczas zabawy aplikacja nie zużywa wiele baterii, a nawet wchodzi w stan hibernacji, gdy urządzenie jest nieaktywne. Można jej używać na telefonach i tabletach.

Dodaj komentarz