Tapety do pobrania

Każdego dnia aplikacje z tapetami mają coraz więcej do zaoferowania posiadaczom urządzeń mobilnych z systemem Androida. Z racji tego, że rynek z tapetami rozwija się szalenie szybko, postanowiliśmy wrzucić kilka pozycji, które z pewnością Was zainteresują.

Mekka Superbohaterów

Aplikacja dostępna pod nazwą: Superhero Wallpapers HD

Znakomita atrakcja dla fanów superbohaterów! Ta aplikacja zawiera tapety z najpopularniejszymi superherosami ze świata komiksów, gier, filmów i kreskówek. Możecie wrzucić na ekrany takie postacie jak Batman, Spider-Man, Ironman, Captain America, Thor, Wonder Woman, Aquaman, Arrow, Flash, Cyborg, Deadpool, Firestorm, Captain Cold, Hulk, Quicksilver, Professor X, Magneto, Cyclops, Beast, Hawkeye, Deadshot i wielu innych. Aplikacja oferuje ponad 5000 zdjęć w jakości HD i 4K, a także możliwość zapisania obrazu na karcie SD,

Wodospady HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: Waterfall Live Wallpaper

Macie ochotę na przekształcenie ekranu telefonu w prześliczny zakątek z krystalicznie czystym wodospadem? Z tą aplikacją otrzymacie ruchome tapety z wodospadami, które tchną powiew życia w zastygłe ekrany, otwierając przed Wami wrota do oazy spokoju i nieskazitelnego piękna. Wyszukanie i ustawienie tapety idzie bardzo szybko, dzięki czemu już po krótkiej chwili można cieszyć się fantastyczną tapetą z efektami świetlnymi i zjawiskowym efektem paralaksy.

Gotyckie obrazy

Aplikacja dostępna pod nazwą: Gothic Wallpapers!

Ponury świat gotyckich motywów otworzył swoje podwoje, nęcąc średniowiecznymi symbolami, złowieszczą aurą i nagimi konarami posępnych drzew. Jeżeli macie ochotę na gockie klimaty i jakościowe tapety, to trafiliście idealnie. Aplikacja pozwala na szybkie ustawienie tapety, proste kadrowanie, zapisywanie i przeglądanie, a także dzielenie się tapetami na Facebooku i Twitterze oraz przez wysyłanie e-maila lub MMS-a. Co więcej, apka wysyła powiadomienia o nowych tapetach, a przy okazji oferuje też wsparcie dla tabletów.

Podniebni władcy ognia

Aplikacja dostępna pod nazwą: Gothic Wallpapers!

Łopot potężnych skrzydeł, naturalne miotacze ognia oraz ryk, który obudziłby umarłego; te atrybuty cechuje tylko jedne mityczne zwierzę. W tej smoczej aplikacji zawarto jakościowe obrazy z wizerunkami ziejących ogniem bestii, które przerobią Wasze telefony w prawdziwy postrach całej okolicy. Aplikacja jest całkowicie darmowa i pozwala na umieszczanie tapet na Facebooku i Twitterze, a także wysyłanie za pomocą e-maila i bluetooth.

Dodaj komentarz