Tapety do telefonu

Liczba aplikacji z tapetami na systemy Androida wzrasta każdego dnia, oferując coraz większy wybór obrazów, które często potrafią zachwycić swoją tematyką, kolorami, efektami i pomysłowością. Z tego względu postanowiliśmy wyróżnić kilka aplikacji, dając Wam możliwość zagłębienia się w jedne z najlepszych obrazów na urządzenia mobilne.

Hipsterskie obrazki

Aplikacja dostępna pod nazwą: Hipster Wallpapers

Ta aplikacja posiada szeroki wybór kreatywnych obrazów, które skutecznie wzbogaca ekrany urządzeń z Androidem. Do dyspozycji są rozmaite kategorie, od dzikich zwierząt i przepięknych krajobrazów aż po przestrzeń kosmiczną, antyczne symbole i wiele innych. Podczas zabawy z aplikacją, otrzymacie możliwość szybkiego ustawienia tapety, korzystania z prostego w nawigacji interfejsu, a także dzielenia się obrazkami z przyjaciółmi.

Tapety wysokiej jakości

Aplikacja dostępna pod nazwą: Tapety

W tej apce znajdziecie jedynie obrazy z najlepszą jakością, starannie selekcjonowane przez developerów. Aplikacja charakteryzuje się bardzo szerokim wyborem tapet, różnymi kategoriami, prostym systemem nawigacji, szybkim ustawianiem tapety i wygodnym wyszukiwaniem. Ponadto, co miesiąc dodawanych jest kilkaset nowych obrazów, które można również przycinać, zapisywać i konfigurować na różne sposoby.  Jeżeli więc szukacie świetnej apki z toną jakościowych tapet, to trafiliście idealnie.

Tapety dla młodzieży

Aplikacja dostępna pod nazwą: Teen Wallpapers

Tej aplikacji znakomicie udało się uchwycić emocje i sposób myślenia charakterystyczny dla dzisiejszej młodzieży. W środku natraficie na mądre sentencje, śmieszne fotki, a także inspirujące i motywujące tapety, dzięki którym będziecie mogli znaleźć obrazek na każdy nastrój. Wybór jest całkiem rozległy, co jeszcze bardziej ułatwia wyszukanie ulubionej tapety. Skorzystajcie z prostego w obsłudze interfejsu i wygodnych opcji konfiguracji, i ustawicie tapetę, która w pełni odzwierciedli Waszą osobowość.

Bombowe tapety

Aplikacja dostępna pod nazwą: Cool Wallpapers HD Kappboom®

Z tą aplikacją na pewno nie będziecie się nudzić. Wybór obrazów, jaki oferuje, jest ogromny, a obsługiwanie całej apki jest banalnie proste. Możecie przebierać w takich kategoriach jak samochody, gry, filmy, muzyka, tapety animowane i wiele więcej. Tapety można dodawać do 'ulubionych’, wyszukiwać za pomocą kolorów i tagów, a także dzielić się nimi na Facebooku i Twitterze oraz przez wysłanie e-maila. Co więcej, aplikacja wspiera też Android Wear, umożliwiając przesłanie obrazu do zegarka.

Dodaj komentarz