Tapety fajne

Dla wszystkich osób, które na co dzień korzystają z urządzeń mobilnych z Androidem, przygotowaliśmy kilka przykuwających oko aplikacji z tapetami. Dzięki tym prześlicznym obrazom ekrany Waszych telefonów mogą wprawiać Was w zachwyt i pogodny nastrój każdego dnia.

Motyle jak żywe

Aplikacja dostępna pod nazwą: Abstract Butterflies Wallpaper

Kochacie naturę i cudowne stworzenia, które zamieszkują naszą zieloną planetę? Jeśli tak, to z pewnością nie oprzecie się aplikacji z cudownymi motylkami, jakie będą fruwać na ekranach Waszych telefonów z Androidem. Aplikacja pozwala na dostosowywanie rozmaitych rodzajów tła i upiększać stronę wizualną Waszych urządzeń, korzystając z prześlicznych animacji. Znajdziecie tutaj efekty żywej wody, łopoczące skrzydełkami motylki i bardzo prosty system nawigacji. Aplikację cechuje optymalne zużycie baterii, sprawne animacje 3D, a także wsparcie dla tabletów i wszystkich rozmiarów ekranu.

Lśniące kwiaty

Aplikacja dostępna pod nazwą: Świecące Kwiaty Tapety Na Żywo

Przekształćcie swoje telefony z Androidem w przepiękną kwiaciarnię, gdzie każdy płatek żyje własnym życiem, dostarczając zapierających dech w piersiach efektów wizualnych. Tapety są zaprojektowane bardzo starannie, a w dodatku iskrzą się cudownym światłem, przemieniając ekrany w magiczną krainę olśniewającej flory. Aplikacja jest prosta w użyciu i całkowicie darmowa. Oferuje wsparcie dla orientacji poziomej, szybką konfigurację i sprawnie działające animacje.

Malownicze krajobrazy

Aplikacja dostępna pod nazwą: Piękne Tapety

W tej aplikacji możecie przebierać w dużej ilości znakomitych tapet o różnej tematyce, które skutecznie podkręcą wizerunek Waszych urządzeń mobilnych. Skorzystajcie z prostego systemu nawigacji i przenieście Wasze telefony w najdalsze zakątki wspaniałego kosmosu, w zaśnieżone szczyty górskich pejzaży, w tętniące jesiennym życiem magiczne zagajniki i wiele innych miejsc, które sprawią, że oderwiecie się od szarej rzeczywistości. Tapetami można dzielić się m.in. na Facebooku i Twitterze, a także wysłać do swoich znajomych, korzystając z poczty elektronicznej.

Ruchoma kula ziemska

Aplikacja dostępna pod nazwą: Earth Live Wallpaper

Z tą aplikacją możecie zamienić swój telefon w mikro-statek kosmiczny, który w każdej chwili wyniesie Was poza ziemską atmosferę, abyście mogli podziwiać nasz glob z wnętrza przestrzeni kosmicznej. Podczas zabawy z apką można korzystać z rozmaitych efektów, podziwiać wszystkie planety układu słonecznego, używać funkcji przybliżania, chować i wystawiać Księżyc, a także wrzucać na tło migoczące gwiazdy, pędzące meteoryty, Świętego Mikołaja i kosmitów. A wszystko to kompletnie za darmo.

Dodaj komentarz