Tapety fantasy

Macie zamiar przeobrazić Wasze urządzenia z Androidem w magiczny świat zamieszkały przez mityczne stwory, prześliczne księżniczki i gadające drzewa? Wystarczy, że zdecydujecie się na jedną z poniższych aplikacji, a wrota do baśniowej krainy staną przed Wami otworem.

Kraina Fantasy HD

Aplikacja dostępna w sklepie pod nazwą: Fantasy Wallpapers

Z tą aplikacją każdy miłośnik bajkowej tematyki będzie mieć szansę na udekorowanie swojego telefonu pięknymi centaurami, barwnymi wróżkami, potężnymi czarodziejami, krwiożerczymi bestiami i wieloma innymi atrakcjami. Aplikacja w pełni wspiera orientację poziomą i pionową, jest kompatybilna z 99% urządzeń mobilnych, gwarantuje optymalne zużycie baterii i daje możliwość dzielenia się obrazami na Facebooku, Twitterze, Google+, Pinterest, Tumblr, Flickr, Stumble oraz Instagramie. Nowe tapety dodawane są codziennie.

Mityczne stworzenia HD

Aplikacja dostępna w sklepie pod nazwą: Fondos Animales Fantasía HD

Przekształćcie swoje telefony w wirtualne ZOO legendarnej epoki, w którym możecie hodować najpopularniejsze stworzenia ze świata fantasy! Możecie przebierać w takich istotach jak demony, anioły, smoki, pegazy, elfy, krasnoludy, wilkołaki, wampiry, feniksy i wiele innych. W aplikacji znajdziecie prosty w użyciu interfejs, opcję zapisu obrazu oraz dodawanie go do 'ulubionych’, a także możliwość dzielenia się tapetami z przyjaciółmi. Zdjęcia opracowano w jakości HD.

Księżniczki i Jednorożce

Aplikacja dostępna w sklepie pod nazwą: Kaprys Animowane Tapety

Ta wspaniała aplikacja wyposażona jest w sporo obrazów ze świata fantazji, które przepięknie udekorują Wasze telefony z Androidem. Aplikacja posiada w zbiorze ruchome tapety, zapewniając doskonały efekt paralaksy 3D, piękną grafikę i Open GL oraz dostosowywanie prędkości, ilości i rodzaju ruchomych elementów na ekranie. Ponadto, apka gwarantuje optymalne zużycie baterii, kompatybilność z 99% urządzeń mobilnych, wsparcie dla orientacji pionowej i poziomej, a także hibernację tapety podczas nieaktywnego urządzenia.

Żywe jednorożce

Aplikacja dostępna w sklepie pod nazwą: Jednorożec Tapety Na Żywo

Jednorożce to mityczne stworzenia, które od wieków stanowią temat bajek, baśni i historyjek czytanych dzieciom do poduszki. Teraz macie szansę na zafundowanie niespodzianki swoim smykom i podarowanie im tej magicznej aplikacji z przepięknymi zdjęciami cudownych jednorożców. Tapety są proste w ustawieniu i nie wymagają dużo czasu, aby wyszukać te ulubione. Nie zwlekajcie dłużej i przenieście swoje pociechy w barwną krainę kwitnącej fantazji.

Dodaj komentarz