Tapety Full HD

Dzięki poniższym aplikacjom macie szansę wyposażyć się w jedne z najlepszych tapet wysokiej jakości, które podkręcą poziom wizualny urządzeń mobilnych z Androidem. Każda z tapet potrafi zachwycić swoją prezencją; dekorując ekrany, poprawiając nastroje i zapewniając fantastyczne doznania wzrokowe.

Piękno i estetyka

Aplikacja dostępna pod nazwą: Full HD Wallpapers

Cudowne krajobrazy i wspaniała gra kolorów czekają na wszystkich użytkowników urządzeń mobilnych, oferując zapierające dech w piersiach tapety w jakości Full HD. Obrazy można w prosty sposób ustawiać jako tapety, szybko zapisywać i przeglądać, a przy okazji uzyskać trochę więcej słońca na zmierzenie się z codzienną rutyną. Tapety prezentują się bardzo imponująco, dzięki czemu wprawią w zachwyt nie tylko samych użytkowników, ale również rodzinę i przyjaciół.

Zdjęcia w Full HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: Full HD Wallpaper

Ta znakomita aplikacja jest nie tylko nafaszerowana dużą ilością zdjęć w jakości Full HD, ale do tego jest całkowicie darmowa. W środku znajdziecie prosty system nawigacji, funkcję zoom, pokaz slajdów, opcję zapisu obrazu na karcie SD, a także wsparcie dla telefonów i tabletów. Tapety zapisane są w formacie PNG i okresowo aktualizowane, dając również możliwość dzielenia się obrazami m.in. na Facebooku i Twitterze oraz wysyłania ich za pomocą e-maila do rodziny i przyjaciół.

Tapety 3D w Full HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: 3D Wallpapers Full HD

Rewelacyjne tapety na smartfony, opracowane w formacie 3D i jakości Full HD. Aplikacja daje szerokie pole do popisu pod kątem ilości dostępnych tapet. Zdjęcia można szybko przeglądać, łatwo wyszukiwać, ustawiać w trybie offline, a także dzielić się nimi m.in. na Facebooku, WhatsApp, Yahoo, Bing, MSN, Pintrest, Google, Tublr, Twitterze, Linkedin i innych portalach. Aplikacja wspiera tablety i wszystkie rozdzielczości ekranu, a do tego dysponuje stylowym i prostym w użyciu interfejsem.

Świat w 4K

Aplikacja dostępna pod nazwą: 4K Full HD Wallpapers

Dzięki tej aplikacji telefon z Androidem zmieni się nie do poznania. Apka obejmuje ponad 10.000 wysokiej jakości zdjęć (4K), oferując elegancką, prostą w obsłudze i obszerną galerię jednych z najpiękniejszych obrazów na dzisiejszym rynku. Interfejs odznacza się stylowym designem i świetną intuicją, skutecznie ułatwiając pracę z apką. Podczas zabawy nie trzeba pobierać tapet, tylko można ustawiać je prosto z aplikacji, a przy okazji zapisywać i wrzucać do 'ulubionych’. Ponadto, aplikacja wspiera również system Android 6.0 i pozwala na dzielenie się tapetami z przyjaciółmi.

Dodaj komentarz