Tapety HD 3D

Tapety 3D w jakości HD stanowią nie tylko świetną dekorację dla urządzeń mobilnych z systemem Androida, ale są również znakomitym lekarstwem na poprawę humoru i rozwiewanie negatywnych myśli. Staranne wykonanie i przepiękne motywy sprawiają, że od obrazów trudno oderwać wzrok, a prosta instalacja pozwala na błyskawiczny wybór i zmianę ozdoby ekranu.

Obrazy 3D w jakości HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: 3D Tapety

Zanurzcie się w tej znakomitej aplikacji, którą wypełniono mnóstwem wspaniałych obrazów w jakości HD. Trójwymiarowe tapety skutecznie odpicują Wasze telefony, dając Wam możliwość do szybkiego przeszukiwania obrazów i prostego umieszczania ich na mobilnych ekranach. Aplikacja posiada intuicyjny interfejs i opcję tworzenia własnej bazy tapet. Do tego umożliwia też dzielenie się tapetami z przyjaciółmi i proste dostosowywanie obrazu do wymagań użytkownika. Tapety zaprojektowane są w formacie 3D i można wysyłać je przy pomocy SMS-a i MMS-a.

Super Tapety 3D

Aplikacja dostępna pod nazwą: 3D Wallpapers HD

Wspaniała kolekcja wysokiej jakości tapet 3D może stać się teraz rewelacyjną ozdobą Waszych telefonów z Androidem. Aplikacja pozwala na szybkie ustawienie obrazu jako tapety, dając do dyspozycji prosty w obsłudze interfejs oraz imponujący wybór zdjęć wykonanych ze szwajcarską precyzją. Co więcej, aplikacja nie wymaga połączenia z internetem, pozwala na zapisywanie obrazów na karcie SD i jest całkowicie darmowa. Przekształćcie swoje urządzenia mobilne w wizualne arcydzieła i wprawcie w zachwyt swoją rodzinę i przyjaciół.

Wspaniały świat 3D (4K)

Aplikacja dostępna pod nazwą: 3D Wallpapers Full HD

Fantastyczne kształty, jaskrawe kolory i dynamiczne efekty, to definitywnie najlepsze zalety wizualnej strony tej zachwycającej aplikacji. Każdy obrazek potrafi tutaj zachwycić swoim kompleksowym wizerunkiem, zamieniając ekran telefonu z Androidem w futurystyczny świat artystycznego piękna. Aplikacja działa w trybie offline, wspiera wszystkie rozdzielczości ekranu i nie wymaga pobierania obrazów. Można jej używać zarówno na smartfonach, jak i tabletach, rozkoszując się prześlicznymi obrazami w wysokiej rozdzielczości 4K.

3D w HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: 3D Wallpapers HD

Zapraszamy do krainy zwariowanych abstrakcji, gdzie każdy obraz został opracowany ze szwajcarską precyzją. Aplikacja udostępnia ponad 600 tapet w jakości HD i 4K (UHD – Ultra HD) i bardzo prosty system nawigacji, dając użytkownikom szerokie pole do popisu, jeśli chodzi o sprawne wyszukiwanie ulubionych obrazków. Co więcej, obrazy można zapisywać na karcie SD, a automatyczna aktualizacja sprawia, że regularnie otrzymujemy nowe tapety. Nie zwlekajcie i wyposażcie się w przykuwające uwagę dekoracje na telefony z Androidem.

Dodaj komentarz