Tapety HD Android

W świecie aplikacji z tapetami na urządzenia mobilne znajduje się gargantuiczna ilość obrazów, które reprezentują rozmaite kategorie i jakość wykonania. Ze względu na to, że aplikacji jest bardzo wiele i często trudno namierzyć te, które nas interesują, postanowiliśmy umieścić w poniższym artykule kilka z tych wartych szczególnej uwagi.

Różnorodne tapety

Aplikacja dostępna pod nazwą: Stunning Wallpapers

W tej aplikacji zawarto ponad 300 fantastycznych zdjęć z rozmaitych kategorii, do których zaliczają się m.in. architektura, zwierzęta, natura, styl życia i wiele innych. Obrazki są wygodnie posortowane, oferując szybkie wyszukiwanie i przeglądanie, a także łatwy zapis i proste ustawianie tapety. Aplikacja zapewnia również pełne wsparcie dla trybu krajobrazowego i portretowego, dając możliwość korzystania z apki zarówno na telefonach, jak i na tabletach. Co więcej, tapetami można też dzielić się z innymi użytkownikami, umieszczając je na portalach społecznościowych.

Skrawek raju

Aplikacja dostępna pod nazwą: Paradise Wallpapers

Jeżeli uwielbiacie wygrzewać się na białych plażach w otoczeniu zapierających dech w piersiach tropikalnych krajobrazów, teraz macie ku temu super okazję. Jakościowe obrazy zawarte w tej apce przeniosą Was w najpiękniejsze zakątki globu, gdzie panują wysokie palmy kokosowe, wzburzone fale oceanu i gorące plaże skąpane w piekących promieniach wiecznego słońca. Aplikacja jest prosta w użyciu, dysponuje stylowym interfejsem i zapewnia sprawne ustawienie tapety w zaledwie kilka krótkich chwil.

Zimowa magia

Aplikacja dostępna pod nazwą: Wspaniałe obrazy zimowe

Każda osoba, która pragnie doświadczyć zimowej atmosfery nawet podczas gorącego okresu letniego, ma teraz do wyboru świetną aplikację z zimowymi pejzażami. Obrazy można szybko ustawiać jako tapety ekranu, zapisywać je na karcie SD, zmieniać kolory, korzystać z funkcji zoom, a także wrzucać do galerii zdjęć. Tapety opracowane zostały w wysokiej jakości, dając również możliwość na umieszczanie ich m.in. na takich portalach jak Facebook, Picasa, Gmail, Google+, Skype i Twitter, a także wysyłanie za pomocą funkcji Bluetooth.

Nowy Jork w pełnej krasie

Aplikacja dostępna pod nazwą: New York City Wallpapers

Jedno z największych i najpopularniejszych miast świata dostępne jest teraz w formie jakościowych tapet na urządzenia mobilne z systemem Androida. Wewnątrz apki znajduje się sporo panoramicznych zdjęć Nowego Jorku, a także większości atrakcji, które można znaleźć na ulicach tej olbrzymiej metropolii. Możecie przebierać w zdjęciach Statuy Wolności, majestatycznych drapaczy chmur, Mostu Brooklińskiego i wielu innych. Apkę charakteryzuje prosta obsługa, sprawne działanie oraz intuicyjny interfejs.

Dodaj komentarz