Tapety HD na telefon

Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi aplikacjami, dzięki którym będziecie mieli okazję do zaopatrzenia się w jakościowe obrazy, idealne jako dekoracje dla ekranów telefonów komórkowych. Apki odznaczają się prostą obsługą i ciekawym wyborem obrazów, nęcąc swoim artystycznym kunsztem i urokliwą aparycją.

Fantastyczne 3D w HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: 3D Animowane Tapety

Bardzo atrakcyjna aplikacja z fantastycznymi zdjęciami w formacie 3D i jakości HD, która zawojuje ekran każdego telefonu. Nowe zdjęcia dodawane są każdego dnia, nieustannie wzbogacając zawartość apki o nowe pozycje. Do dyspozycji jest kilka rodzajów tła, a także opcja dostosowywania szybkości i ilości elementów na ekranie. Aplikacja wspiera wszystkie rozdzielczości ekranu, w tym telefony i tablety. Z kolei stylowy i prosty w użyciu interfejs gwarantuje efektywną pracę z apką.

Krople deszczu

Aplikacja dostępna pod nazwą: Raindrops Live Wallpaper HD 8

Lubicie podczas ulewy przycisnąć nosek do okiennej szyby i obserwować, jak kropelki deszczu spływają po szkle, dając przyjemny dla oka efekt wizualny? Decydując się na tę apkę, nie będziecie musieli już czekać na oberwanie chmury, wystarczy, że spojrzycie na ekran swojego telefonu. Tapeta jest ruchoma i prosta w konfiguracji, pozwalając na dostosowanie ruchomych kropelek wody według gustu użytkownika. Każda tapeta wykonana jest, oczywiście, w jakości HD, gwarantując atrakcyjną dekorację ekranu.

Smoki HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: Smok Animowane tapety

Podniebni władcy ognia opanowali krainę Androida, siejąc na każdym kroku postrach i spustoszenie. Jeżeli chcecie stać się posiadaczami tego potwornego stadka, teraz macie ku temu świetną okazję. Smoczyska wykonane są w jakości HD, charakteryzują się dbałością o szczegóły i unikalną kreską, jednocześnie zapewniając prostą obsługę aplikacji oraz wsparcie dla telefonów i tabletów. Apka dysponuje 10 tapetami z wizerunkami smoków, opcją dostosowywania prędkości animacji (wolna, normalna, szybka), a także możliwością dzielenia się obrazami na portalach społecznościowych.

Tapety 3D w HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: Tapety 3D na Telefon HD

Mnóstwo jaskrawych kolorów i zróżnicowana tematyka, tak przedstawia się zawartość tej aplikacji z wysokiej jakości obrazami 3D. Wybór jest tutaj dość szeroki, pozwalając użytkownikom na wygodne wyszukiwanie ulubionych obrazów, a następnie na szybką ich konfigurację i ustawienie jako fantastycznej tapety na ekranie telefonu. Obrazy opracowano z dbałością o szczegóły, dzięki czemu otrzymacie wyłącznie najlepsze kąski ze świata aplikacji na urządzenia mobilne.

Dodaj komentarz