Tapety kolorowe

Świat kolorowych tapet na urządzenia z Androidem jest bardzo obszerny, oferując tapety w jakości HD i tapety animowane, które dzielą się na wiele różnych kategorii. Pozwala to użytkownikom z łatwością dobrać odpowiednie dekoracje i przeneiść ekrany telefonów w magiczne krainy tęczowych barw i przykuwających oko efektów.

Barwna kreatywność

Aplikacja dostępna pod nazwą: Colorful Wallpapers

W tej aplikacji znajduje się sporo wielobarwnych obrazów, które pobudzą Waszą kreatywność, a przy okazji wprawią Was w kolorowy nastrój, nawet podczas najbardziej ponurych momentów. Każda z tapet odznacza się tęczową kompozycją rozmaitych figur i kształtów, które tworzą złożoną z wielu elementów przepiękną mozaikę, fundując znakomite dekoracje na ekrany telefonów z systemem Androida. Aplikacja posiada opcję zapisywania obrazów na karcie SD, nie wymaga połączenia z internetem i jest całkowicie darmowa.

Świat na kolorowo

Aplikacja dostępna pod nazwą: Colorful Wallpapers

Dzięki tej aplikacji macie możliwość odpicowania ekranów swoich telefonów, korzystając z kolorowych obrazów, które rozjaśnią zarówno Wasze urządzenia, jak i szarą rzeczywistość. Każdą z tapet cechuje barwne wykonanie, oferując przepiękną grę jaskrawych kolorów, wykorzystując do tego motywy z wizerunkami rozmaitych przedmiotów. Aplikacja zapewnia pełne wsparcie dla orientacji poziomej i pionowej, jest kompatybilna z 99% urządzeń mobilnych, a do tego gwarantuje optymalne zużycie baterii i umożliwia dzielenie się obrazami na Facebooku, Twitterze, Google+, Pinterest, Tumblr, Flickr, Stumble oraz Instagramie.

Żywe kolorki

Aplikacja dostępna pod nazwą: Colorful Images Wallpapers

Ta aplikacja wyposażona jest w ponad 100 kolorowych zdjęć, którymi nie tylko ozdobicie ekrany swoich telefonów, ale przy okazji uzyskacie też możliwość dzielenia się tymi barwnymi obrazami z rodziną i przyjaciółmi. Dzięki aplikacji możecie zapisywać obrazy na karcie SD, ustawiać jako tapety, wysyłać za pomocą e-maila i SMS-a, a także umieszczać na portalach społecznościowych m.in. takich jak Facebook, Twitter, WhatsApp, Line, Telegram itp. Tchnijcie trochę kolorków w swoje życie i spójrzcie na świat przez różowe okulary.

Tęczowe obrazki HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: Colorful Wallpapers HD

Jeżeli lubicie wpatrywać się w ekran ozdobiony tapetami z zakręconymi kształtami i pełnią żywych kolorów, to ta aplikacja dostarczy Wam wiele przyjemności. Wewnątrz zamieszczono mnóstwo różnobarwnych obrazków, na których widać jak różne kolory zlewają się w tęczowe arcydzieła, wprost idealne na telefony komórkowe. Oprócz tego, że aplikacja zapewnia niezwykle barwną dekorację, pozwala też na korzystanie z tapet w trybie offline, jest kompatybilna ze wszystkimi rozmiarami ekranu, a do tego umożliwia dzielenie się obrazami z innymi użytkownikami Androida.

Dodaj komentarz