Tapety na Androida

Szukacie widowiskowych tapet na swoje telefony i tablety z Androidem? Jeśli tak, to zapraszamy Was do zapoznania się z poniższymi aplikacjami, które oferują imponujący wybór jakościowych obrazów, wprost idealnych do upiększania mobilnych ekranów.

Panoramy miast

Aplikacja dostępna pod nazwą: Panoramę Animowane Tapety

Zapierające dech w piersiach panoramy jednych z najpopularniejszych miast świata dostępne są teraz dla Was na wyciągnięcie palca. Z tą znakomitą apką otrzymacie zjawiskowy efekt paralaksy 3D, wsparcie dla trybu krajobrazowego i portretowego, niskie zużycie baterii, jak również kompatybilność z 99% urządzeń mobilnych oraz hibernację tapety podczas nieaktywnego urządzenia. Apka sprawnie działa na telefonach i tabletach, dając szansę na ustawienie fantastycznej dekoracji niemal wszystkim użytkownikom urządzeń z Androidem.

Dekorowanie choinki

Aplikacja dostępna pod nazwą: Christmas Tree Live Wallpaper

Nie możecie doczekać się bożonarodzeniowego okresu i towarzyszącej mu wspaniałej zabawy, jaką jest dekorowanie świątecznego drzewka? Teraz możecie ubierać choinkę każdego dnia. Wystarczy, że skorzystacie z tej świątecznej apki, a na Waszych ekranach pojawi się przepiękne drzewko, które będziecie mogli ozdobić wedle własnego uznania. Do wyboru jest kilka rodzajów choinek, efekty opadających płatków śniegu, kolorowe lampki, a także efekt błyszczącego drzewka. Podczas zabawy można też włączyć / wyłączyć miłą dla ucha muzykę, która wprawi Was w świąteczny nastrój nawet w środku lata.

Wschody słońca

Aplikacja dostępna pod nazwą: Wschód Słońca Animowana Tapeta

Kochacie wschody słońca, ale nie chce Wam się czekać całej nocy ani też wstawać razem z kurami, aby móc podziwiać te jedne z najpiękniejszych cudów natury? Nic prostszego. Wystarczy, że zdecydujecie się na tę fenomenalną aplikację, a będziecie mogli cieszyć się zniewalającymi wschodami nawet w środku nocy. Aplikacja obsługuje telefony i tablety, jest kompatybilna z 99% urządzeń mobilnych, zapewnia minimalne zużycie baterii i oferuje stylowy interfejs. Zmiana tapety jest bardzo szybka dzięki sprawnej interakcji – wystarczy dotknąć ekranu, a z miejsca pojawi się nowy obrazek.

Obrazkowe różności

Aplikacja dostępna pod nazwą: Art minimi FHD Tapety

Ta darmowa aplikacja obejmuje fantastyczne obrazy w jakości HD, Full HD, 4K i UHD. Obrazki charakteryzują się unikalnością i starannym wykonaniem, dostarczając tapet m.in. z takich kategorii jak abstrakcje, fantasy, czy panoramy dużych miast. Ponadto, apka oferuje szybki zapis tapety, pokaz slajdów, wygodne wyszukiwanie, funkcję zoom, konfigurowanie tapety według własnego uznania, a także możliwość dzielenia się obrazami na portalach społecznościowych.

Dodaj komentarz