Tapety na ekran

Aplikacje z tapetami na urządzenia mobilne mają wiele do zaoferowania pod kątem dekorowania ekranu. Wybór obrazów często jest bardzo rozległy, oferując nie tylko tradycyjne tapety, ale również ruchome, w formacie 3D, a także takie, które pozwalają wrzucać własne zdjęcia i napisy do już gotowych obrazków.

Żywa natura

Aplikacja dostępna pod nazwą: Awesome Land Live Wallpaper

Ta aplikacja prezentuje cudowne krajobrazy z barwnymi kolorami i przepięknymi terenami, które dodadzą magii i uroku do każdego ekranu z Androidem. Apka oferuje 11 atrakcyjnych zdjęć w jakości HD z fantastycznymi efektami, które można konfigurować według własnego uznania. W trakcie zabawy z aplikacją można korzystać z szybkiego wyszukiwania, automatycznej zmiany i prostego ustawiania tapety; a wszystko to za sprawą prostego w obsłudze interfejsu.

Tapety jak marzenie

Aplikacja dostępna pod nazwą: Tapety

Przepiękne tapety i tła dostępne są teraz zaledwie na wyciągniecie palca, nęcąc użytkowników pełnią kolorów, szerokim wyborem i różnorodną tematyką. Z tą aplikacją nie będziecie mieć problemu ze znalezieniem interesujących Was obrazków. Wybór jest tutaj bardzo duży, a jakby tego było mało, tapety są regularnie aktualizowane, co miesiąc oferując nowe obrazy. Można tutaj korzystać z wygodnej wyszukiwarki, prostego zapisu obrazu nawet podczas przeglądania, szybkiego przycinania, a także możliwości dzielenia się obrazami z rodziną i przyjaciółmi.

Kulki 3D

Aplikacja dostępna pod nazwą: Balls 3D Wallpaper

Witamy w świecie trójwymiarowych tapet, ktore zrewolucjonizują stronę wizualną Waszych urządzeń mobilnych. Tapety wyposażone są w realistyczne efekty kropli deszczu, 5 różnych rodzajów tła, a także 5 rodzajów ruchomych elementów. Apka dysponuje obrazami HD 4K, sprawną animacją, pełnym wsparciem trybu krajobrazowego i trybu portretowego, a także wchodzeniem w stan uśpienia podczas nieaktywnego urządzenia. Dzięki tej aplikacji uzyskacie wspaniałe ozdoby na ekrany z Androidem i nie musicie łączyć się z internetem, żeby cieszyć się zawartością apki.

Miłosne ramki

Aplikacja dostępna pod nazwą: Miłosne ramki. Animowane!

Szukacie aplikacji, dzięki której moglibyście wrzucić własną fotkę w romantyczny obrazek? Ta aplikacja z pewnością Was nie zawiedzie. Wystarczy wybrać zdjęcie z galerii lub pstryknąć fotkę, a następnie wstawić ją w wybrany wcześniej szablon. Podczas zabawy można przebierać w takich ozdobach jak tętniące serduszka, żywe kwiatki, migoczące neony, iskrzące klejnociki i tańczące jęzorki ognia. Obsługa apki jest sprawna i szybka, a do tego zupełnie darmowa.

Dodaj komentarz