Tapety na komórke

Tapety na telefony komórkowe już od dłuższego czasu cieszą się ogromnym wzięciem na rynku mobilnych aplikacji. Z tego też powodu postanowiliśmy przedstawić kilka z nich, zapewniając Wam nie tylko jakościowe dekoracje na telefony z Androidem, ale również znakomity sposób na poprawę nastroju i doświadczenie fantastycznych doznań wizualnych.

Diamenty na różowo

Aplikacja dostępna pod nazwą: Motyw Róża złoto diament

Ta iskrząca diamentami i zanurzona w dziewczęcym różu aplikacja oferuje niesamowite wrażenia wzrokowe na ekranie telefonu z Androidem. Tapety opracowane są w jakości HD i formacie 3D, a do tego można je również upstrokacać błyszczącymi efektami. Obrazy można ustawiać jako tapety, tła i wygaszacze ekranu, przekształcając całe urządzenie w mobilnego jubilera. Praca z aplikacją nie wymaga wiele wysiłku, a wygodna instalacja błyskawicznie umieszcza tapetę na pulpicie.

Żywe kociaki

Aplikacja dostępna pod nazwą: Kot Tapety Na Żywo

Uroczych kotów w zabawnych sytuacjach nigdy za wiele! Ta aplikacja obejmuje zbiór żywych tapet w jakości HD na telefony z Androidem, które przedstawiają wizerunki prześlicznych kociaków. Obrazy można ustawiać jako tapety lub wygaszacz ekranu, a ruchome elementy sprawiają, że efekt całościowy staje się jeszcze bardziej atrakcyjny. Apka gwarantuje kompatybilność z 99% urządzeń mobilnych, niskie wykorzystanie baterii, a także pełne wsparcie dla telefonów i tabletów.

Aplikacja dostępna pod nazwą: Hipster Wallpaper

Świat hipsterskich tapet otworzył swoje podwoje dla wszystkich użytkowników Androidów i jak na tę chwilę cieszy się bardzo dobrą popularnością. Apka w pełni wspiera tryb portretowy i krajobrazowy, zużywa minimalną ilość baterii, jest kompatybilna z 99% urządzeń mobilnych i wyposażona jest w intuicyjny interfejs. Tapety można wrzucać do folderu 'ulubione’, a także dzielić się obrazami na Facebooku, Twitterze, Google+, Pinterest, Tumblr, Flickr, Stumble oraz Instagramie.

Gorąca zielarka

Aplikacja dostępna pod nazwą: Sexy Weed Girl Magic Touch LWP

Dla wszystkich starszych użytkowników Androida, uwielbiających listki marihuany i piękne kobiety, mamy iście rewelacyjną aplikację. Teraz możecie wrzucić na swoje ekrany prześliczną dziewczynę na tle zielonego listka wiatrakowego, która będzie nęcić Was swoją doskonałą figurą i żywymi kolorkami. Aplikacja dysponuje m.in. takimi efektami jak fale wodne, ruchome cząsteczki, fenomenalne animacje, a także efektem multi-touch. Co więcej, zapewnia też wsparcie dla orientacji pionowej i poziomej, pozwalając na korzystanie z apki zarówno na telefonach, jak i na tabletach.

Dodaj komentarz