Tapety na komórkę

W tym artykule umieściliśmy aplikacje z tapetami na systemy Androida, które dadzą Wam szansę na udekorowanie urządzeń mobilnych wedle własnego uznania. Obrazy zaprojektowano z dbałością o szczegóły, dzięki czemu ustawiona na ekranie tapeta wyniesie Wasze telefony na zupełnie nowy poziom wizualny.

Piękne zdjęcia

Aplikacja dostępna pod nazwą: Beautiful Wallpapers

Ta aplikacja oferuje sporo zdjęć o zróżnicowanej tematyce, które zostały posortowane na wygodne kategorie, dzięki czemu można szybciej wyszukać ulubione tapety. Wśród dostępnych kategorii znajdują się m.in. zwierzęta, natura, podróże, ludzie oraz styl życia. Aplikacja obejmuje intuicyjny interfejs i prostą obsługę, dzięki czemu ustawianie tapet jest banalnie proste i zajmuje krótką chwilkę. Ponadto, apka zapewnia też szybką zmianę rozmiaru obrazu i daje możliwość dzielenia się tapetami z rodziną i przyjaciółmi.

Śmieszne minki

Aplikacja dostępna pod nazwą: Beautiful Wallpapers

Znakomita aplikacja dla młodzieży oraz osób kochających przepiękne łono natury. Obrazy zostały opracowane bardzo starannie, oferując jakość HD, dobre zróżnicowanie, a także podział na kategorię, który znacznie ułatwia wyszukiwanie odpowiedniej tapety. Aplikacja pozwala na zapisywanie zdjęć na karcie SD, odznacza się sprawnym i szybkim działaniem, a do tego wyposażona jest w intuicyjny i stylowy interfejs.

Dubaj w pełnej krasie

Aplikacja dostępna pod nazwą: Dubai Tapety Na Żywo

Rozsiądźcie się wygodnie i przygotujcie na wirtualną wycieczkę na ulice Dubaju, dzięki tej fantastycznej aplikacji z animowanymi tapetami. Apka jest całkowicie darmowa, pozwala na ustawienie obrazu jako tła, a do tego w pełni obsługuje orientację pionową i poziomą. Zdjęcia wykonane zostały w jakości HD, ukazując przepiękną panoramę Dubaju, majestatyczne budynki i miliony migoczących świateł, które całe miasto czynią prawdziwie magicznym miejscem na spędzenie wakacyjnego urlopu.

Miłosna Walentynka

Aplikacja dostępna pod nazwą: Love Live Wallpaper

Z tą romantyczną aplikacją będziecie mogli nie tylko wyznać swojej drugiej połówce najskrytsze uczucia, ale również podarować prześliczną tapetę o miłosnej tematyce. Zawartość apki oferuje 6 wspaniałych rodzajów tła, efekty w postaci latających wróżek, tętniących serduszek i płonących świeczek, a także opcję wrzucenia własnego tekstu. Co więcej, do tapety można też wstawić własne zdjęcie, które następnie można skonfigurować według własnego uznania.

Dodaj komentarz