Tapety na tablet

Aplikacje z tapetami na tablety nie są tak liczne, jak w przypadku tapet na telefony komórkowe. Jednak to wcale nie znaczy, że wybór jest lichy. Bynajmniej. Bardzo dużo dzisiejszych aplikacji oferuje tapety zarówno na telefony, jak i na tablety, pozwalając na odpicowanie urządzeń mobilnych wszystkim użytkownikom. Poniżej znajdziecie niektóre z nich.

Zajefajne tapety HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: Wallpapers HD for Android

Bardzo zróżnicowana aplikacja pod względem tapet wykonanych w jakości HD. Zdjęcia są aktualizowane każdego dnia, można je szybko przeglądać, oceniać, a także ustawiać jako tapety lub zdjęcia kontaktów. Tapety są wygodnie posortowane na kategorie obejmujące m.in. abstrakcje, zwierzęta, sztukę, naukę, technologię, naturę, krajobrazy i inne. Jakby tego było mało, apka umożliwia też dzielenie się tapetami z rodziną i przyjaciółmi.

Zbiór tapet Full HD i 4K

Aplikacja dostępna pod nazwą: InsWall Wallpapers

Twórcy tej aplikacji nie znają słowa urlop, nieustannie poszerzając zawartość o nowe obrazy, a jednocześnie oferując użytkownikom sprawny i szybki w obsłudze system nawigacji. W apce znajduje się ponad 1000 zdjęć w jakości Full HD i 4K, a także cała masa opcji konfiguracji. Tapetę można ustawić przy pomocy jednego dotknięcia, uzyskać na jej temat potrzebne informacje, kadrować według własnego uznania, zapisywać, a także dostosowywać jasność, skalę szarości oraz efekt rozmycia (blur). Apka zapewnia wsparcie dla telefonów i tabletów, a do tego jest całkowicie darmowa.

Tapety i tła HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: Full HD Backgrounds

Decydując się na tę potężną aplikację, otrzymacie ponad 350.000 obrazów w jakości Full HD, którymi możecie zmieniać wygląd ekranu, kiedy tylko dusza zapragnie, bez używania tej samej tapety dwukrotnie. Aplikacja przechowuje wszystkie obrazy w posortowanych kategoriach, wspiera telefony i tablety, zapewnia bardzo szybkie wyszukiwanie, pozwala na zapisywanie ulubionych tapet, a także na dzielenie się nimi z ludźmi z całego świata, wykorzystując do tego portale społecznościowe.

Animowane kwiaty

Aplikacja dostępna pod nazwą: Kwiaty Animowane tapety

Ta darmowa aplikacja wniesie sporo piękna w dekorowanie Waszych tabletów. W środku natkniecie się na takie atrakcje jak żywe tapety 3D, zjawiskowy efekt paralaksy (efekt fal wodnych i kropelek wody) oraz intuicyjny interfejs. Aplikacja dostarcza też pełnego wsparcia dla trybu portretowego i krajobrazowego, oferuje sporo ustawień i prostą obsługę, a także działa na telefonach i tabletach. Kwiaty przepięknie prezentują się na ekranie, jednocześnie wybudzając tablet z letargu i poprawiając humorek właścicielowi urządzenia.

Dodaj komentarz