Tapety na tableta

Z racji tego, że świat aplikacji z tapetami na urządzenia mobilne jest przeogromny, nie mogło w nim również zabraknąć pozycji obsługujących tablety. Poniższe aplikacje gwarantują pełne wsparcie nie tylko dla telefonów, ale i dla tabletów, dając użytkownikom szansę umieszczenia zjawiskowej tapety na większym ekranie.

Neonowe zjawisko

Aplikacja dostępna pod nazwą: Neon Wallpaper

Te przykuwające uwagę tapety neonowe żyją własnym życiem, oferując jedne z najlepszych ozdób na urządzenia z Androidem. Aplikacja zapewnia kompatybilność z 99% urządzeń mobilnych, hibernację tapety podczas nieaktywnego ekranu, zjawiskowy efekt paralaksy 3D, a także pełne wsparcie dla trybu poziomego i pionowego, obsługując nie tylko telefony, ale i tablety. Z kolei wspaniała szata graficzna i Open GL sprawią, że obrazek zahipnotyzuje Was przepiękną grą świateł.

Zwierzęcy świat

Aplikacja dostępna pod nazwą: Piękne Tapety na zwierzętach

W tej aplikacji znajdziecie ponad 300 fantastycznych fotek z wizerunkami sympatycznych zwierzaków, które umilą Wam czas podczas długich godzin wypełnionych nudą i monotonią. Aplikacja obejmuje funkcję zoom, galerię ulubionych obrazów, szybkie przeglądanie, prostą instalację, jak również wsparcie dla telefonów i tabletów. Wirtualny zwierzyniec oferuje takie zwierzęta jak psy, koty, rybki akwariowe, gęsi, konie, lwy, tygrysy, słonie, małpy i wiele innych. Świetna apka dla miłośników dzikiej fauny i domowych pupili.

Tapety w HD i QHD

Aplikacja dostępna pod nazwą: Tapety QHD & HD (Wallpapers)

Interesujący zbiór tapet opracowanych w jakości HD i QHD, obsługujących zarówno telefony, jak i tablety. Aplikacja charakteryzuje się intuicyjnym interfejsem, błyskawiczną instalacją, wygodnym wyszukiwanie, automatyczną zmianą tapety i nowoczesnym wyglądem. Co więcej, obrazki można zapisywać na urządzeniu, a nawet dodawać własne zdjęcia. Z prostą obsługą i znakomitą jakością obrazów, ta apka należy do jednych z najlepszych na dzisiejszym rynku.

Aplikacja dostępna pod nazwą: Moto tapety 2015

Ta aplikacja to profesjonalna stajnia stalowych rumaków, których błyskawiczne przyśpieszenie, zawrotna prędkość i agresywny wygląd sprawią, że Wasz telefon będzie wyglądać niczym luksusowa i dobrze naoliwiona maszynka. W apce zawarto ponad 20 rodzajów tła, na których prezentują się jedne z najszybszych motocykli świata. Tapety można łatwo konfigurować i szybko ustawiać, a także dzielić się nimi z innymi użytkownikami. Z tą apką z pewnością wygracie wyścig o najlepszą dekorację.

Dodaj komentarz