Tapety do pobrania za darmo

Jak powszechnie wiadomo, darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby. Chociaż w przypadku poniższych aplikacji, bezlitosny dentysta jest jedynie odległą koniecznością. Każda z tych aplikacji dopracowana została w najmniejszych szczegółach, oferując mnóstwo jakościowych tapet idealnych do dekorowania urządzeń z Androidem. Sprawdźcie jakie atrakcje możecie wykorzystać do ozdoby Waszych telefonów, nie wydając przy tym ani grosza.

Żywe pejzaże

Aplikacja dostępna pod nazwą: Krajobraz Tapety Na Żywo

Korzystajac z tej aplikacji możecie sobie zafundować wspaniałe widoczki płynące prosto z ekranu Waszych telefonów z Androidem. Obrazy przedstawiają skwierczące z gorąca białe plaże, łąki pełne kolorowego kwiecia, majestatyczne góry z ośnieżonymi szczytami, zapierające dech piersi zachody słońca i wiele innych cudów natury. Aplikacja jest prosta w obsłudze i pozwala na szybkie wyszukanie obrazka. Każdy z obrazów zaprojektowany jest w wysokiej jakości, zapewniając przepiękne doświadczenia wizualne.

Tła i tapety na telefon

Aplikacja dostępna pod nazwą: Tapety na telefon | Tła HD

Lubicie zróżnicowanie i dekorowanie ekranu telefonu obrazkami z rozmaitych kategorii? Jeśli tak, to ta aplikacja z pewnością Was nie zawiedzie. W środku czeka na Was ponad 100.000 tapet, które aktualizowane są mniej-więcej co godzinę. Obrazy są podzielone na kategorie, dzięki czemu są szybkie w ustawieniu, a do tego również bardzo proste w kadrowaniu. Pobieranie przebiega błyskawicznie, a intuicyjny interfejs pozwala na sprawny wybór tapety i dopasowanie jej do rozmiaru ekranu.

Wschody słońca

Aplikacja dostępna pod nazwą: Wschód Słońca Tapety Na Żywo

Dzięki tej aplikacji będziecie mogli oglądać tyle wschodów słońca, ile tylko dusza zapragnie. Już nie musiscie wstawać o świcie, aby podziwiać piękno budzącego się do życia świata. Teraz wystarczy skorzystać z prostego w obsłudze interfejsu, ustawić ulubioną tapetę i już można się cieszyć żywym słoneczkiem promieniejącym z ekranu telefonu z Androidem. Wszystkie tapety opracowane są w wysokiej jakości, zachowując dbałość o szczegóły, dzięki czemu lśnią swoim czarującym urokiem o każdej porze dnia i nocy.

Tygrysy na żywo

Aplikacja dostępna pod nazwą: Tygrys Animowana Tapeta

Ta wirtualna hodowla tygrysów obejmuje wiele osobników tego bezlitosnego drapieżcy, który stanie się nie tylko wspaniałą ozdobą ekranu, ale przy okazji odstraszy od telefonu wszystkich nieproszonych gości. Ustawienie tapety zajmuje jedynie chwilkę, a fantastyczna animacja zapewnia rewelacyjną dekorację, która żyje własnym życiem. Jeżeli lubicie te przytulne, a zarazem mordercze kotki, to ta aplikacja z pewnością zostanie w Waszych telefonach przez długi czas.

Dodaj komentarz