Tapety do pobrania na telefon

Świat aplikacji z tapetami na telefony z systemem Androida dysponuje obszerną ilością obrazów, które obejmują chyba wszystkie możliwe kategorie. Często uatrakcyjniane zjawiskowymi efektami, aplikacje tego typu cieszą się dużą popularnością wśród wszystkich użytkowników urządzeń mobilnych. Poniżej znajdziecie jedne z najlepszych aplikacji na telefon.

Świat tapet

Aplikacja dostępna pod nazwą: Tapety

Ta aplikacja wyposażona jest w szeroki wybór wysokiej jakości obrazów, które skutecznie ozdobią mobilne ekrany z Androidem. Obrazy aktualizowane są co miesiąc, jednocześnie oferując wygodne wyszukiwanie i coraz większy wybór ulubionych tapet. Podczas zabawy z apką obrazy można zapisywać, kadrować i z łatwością dopasowywać do własnego urządzenia. Co więcej, aplikacja pozwala też na dzielenie się obrazami z przyjaciółmi, a do tego jest całkowicie darmowa.

Rwące wodospady

Aplikacja dostępna pod nazwą: Wodospad Animowane tapety

Lubicie zwiedzać przytulne zakątki z krystalicznie czystymi wodospadami, położonymi w tętniących zielenią zagajnikach lub spadającymi z kaskadowych zboczy górskich? Teraz możecie zafundować sobie taką atrakcję w swoim własnym telefonie. Ta aplikacja posiada szereg obrazów z ruchomymi wodospadami, które tchną nieco życia i energii w ospałe wyświetlacze. Aplikacja wspiera telefony i tablety, pozwala na dostosowywanie animacji według własnego uznania, a także daje możliwość dzielenia się tapetami m.in. na Facebooku, czy Instagramie.

Extra tapety HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: Tapety

Przekopując krainę Androida w poszukiwaniu darmowych tapety o wysokiej rozdzielczości, nie powinno się pomijać tej obszernej aplikacji. W środku znajduje się całe mnóstwo obrazów w jakości HD, które można segregować według kategorii, dodawać do ulubionych, sprawnie wyszukiwać obrazy, a nawet korzystać z funkcji „Szczęśliwy traf”. A dzięki intuicyjnemu systemowi nawigacji, aplikacja pozwala też na szybkie i proste ustawienie tapety, nie wymagając przy tym uszczuplenia naszych portfeli.

Słoneczny bór

Aplikacja dostępna pod nazwą: Słoneczny Las Animowane Tapety

Jeżeli uwielbiacie przebywać na łonie natury, ale nie macie na to zbyt wiele wolnego czasu, ta aplikacja może okazać się dla Was całkiem przyjemnym substytutem. W środku natraficie na animowane tapety bujnego lasu tonącego w olśniewających promykach żółtego słoneczka. Obrazy można konfigurować na różne sposoby, kadrować, dodawać efekty i zapisywać jako ulubione. Aplikacja dysponuje jedynie tapetami 3D w jakości HD, oferując najwyższy poziom wizualnego piękna.

Dodaj komentarz