Tapety psy

Tapety to jedne z najpopularniejszych ozdób ekranów urządzeń mobilnych i nie tylko. W wirtualnym świecie istnieje mnóstwo kategorii tapet, na które składają się miliony obrazków – od przepięknych pejzaży i śmiesznych zdjęć po misterne animacje i urocze wizerunki przytulnych zwierzaków domowych. Z uwagi na to, że te ostatnie są bardzo popularne nie tylko wśród dziecięcej, ale i dorosłej grupy użytkowników smartfonów i tabletów, postanowiliśmy przedstawić najlepsze aplikacje z tapetami fantastycznych psiaków.

Szczenięta Tapeta

Szczenięta Animowana Tapeta

Wszyscy dobrze wiemy, że sympatyczne mordki prześlicznych szczeniaków potrafią chwycić za serce i wprawić osobę w przyjemny i łagodny nastrój. Dlatego też w artykule nie mogło zabraknąć aplikacji „Szczenięta Animowana Tapeta”, która dysponuje imponującą zawartością fotek z wizerunkami ślicznych szczeniąt. Wszystkie obrazki odznaczają się wysoką jakością HD i wyposażone są w pięć różnych teł, dzięki którym cała dekoracja prezentuje się jeszcze piękniej. Podczas wyszukiwania obrazka można dopasowywać prędkość obiektów pływających – wolna, normalna lub szybka. Przełączanie pomiędzy tapetami jest bardzo szybkie i proste, pozwalając na błyskawiczne odpicowanie ekranu.

Pies animowana tapeta

Pies Animowane Tapety

W aplikacji „Pies Animowane Tapety” głównymi bohaterami są rasowe psiaki, które przekształcą każde urządzenie mobilne w oazę spokoju, przyjaźni i pogodnego nastroju. Zdjęcia wykonane zostały w wysokiej rozdzielczości i stanowią znakomity wybór nie tylko na świetne udekorowanie smartfonu lub tabletu, ale przy okazji sprawiają, że ekran ożywa na naszych oczach. Ruchome tapety odznaczają się bardzo niskim zużyciem energii, co wpływa korzystnie na żywotność urządzeń mobilnych. Natomiast same tapety można konfigurować na wiele sposobów; poprzez zmianę kierunku ustawienia, czy zmniejszanie lub zwiększanie klatek na sekundę oraz liczby pojawiających się na ekranie elementów. Elementy te można też całkowicie wyłączyć.

tapety z psami

Tapety z psami

Zdjęć zwierzaków w komicznych sytuacjach lub ze śmiesznym wyrazem pyszczka nigdy za wiele! I dlatego „Tapety z Psami” musiały obowiązkowo znaleźć się wśród najlepszych aplikacji z tapetami psów na smartfony i tablety. W środku znajduje się całe mnóstwo rozmaitych obrazków, które można kadrować, zapisywać, dodawać do ‘Ulubionych’, ustawiać jako tapety, a nawet przeglądać w formie pokazu slajdów. Zdjęcia charakteryzuje wysoka rozdzielczość i prosta obsługa, która pozwala na sprawne przeglądanie i  szybką zmianę tapety. Co więcej, każdą z tapet można też umieszczać na portalach społecznościowych.

Dodaj komentarz