Tapety ruchome

Z racji tego, że ruchome tapety na urządzenia mobilne z Androidem cieszą się ogromną popularnością, poniżej umieściliśmy kilka aplikacji, które w okamgnieniu odpicują Wasze ekrany. Obrazy odznaczają się wysoką jakością i pomysłowym wykonaniem, często oferując szeroki wybór zjawiskowych dekoracji, do wyboru do koloru.

Brokatowe psiaki

Aplikacja dostępna pod nazwą: Szczeniak Animowane tapety

Miłośnicy szczekających czworonogów z pewnością będą zadowoleni z tej fantastycznej apki. Wewnątrz znajduje się 10 uroczych tapet w jakości HD z wizerunkami prześlicznych psiaków, które dodatkowo zostały przyozdobione brokatowymi efektami, jeszcze bardziej wzbogacając atrakcyjność każdej tapety. Aplikacja gwarantuje optymalne zużycie baterii, pełne wsparcie dla trybu poziomego i pionowego, a także możliwość dzielenia się tapetami na portalach społecznościowych.

Szanuj zieleń!

Aplikacja dostępna pod nazwą: Marihuana Animowane Tapety

Zapraszamy na wirtualne poletko marihuany, na którym aż roi się od wiatrakowych listków, kleistych szyszek i kwitnących roślinek. Obrazy wykonane są w jakości HD, codziennie aktualizowane i bardzo proste w instalacji. Ponadto, aplikacja pozwala też na dostosowywanie prędkości i ilości listków opadających na ekranie, a także zapewnia pełne wsparcie dla telefonów i tabletów. UWAGA: Nie wdychać zielonego dymu spowijającego niemalże każdy z obrazków.

Ogień i Lód

Aplikacja dostępna pod nazwą: Ogień I Lód Animowane Tapety

Ta aplikacja dysponuje rewelacyjnymi tapetami, dzięki którym uzyskacie przepiękny kontrast jaskrawych kolorów na czarnym tle. Każdy obrazek charakteryzuje się dbałością o szczegóły i starannym wykonaniem, zapewniając iście spektakularny efekt wizualny. Podczas zabawy z apką można dostosowywać szybkość oraz ilość ruchomych elementów, aby skonfigurować tapetę według własnego uznania. Aplikacja wspiera telefony i tablety, a do tego oferuje codzienną aktualizację dostępnej zawartości.

Fajerwerki

Aplikacja dostępna pod nazwą: Fajerwerki Animowane Tapety

A oto aplikacja, która idealnie sprawdza się podczas świętowania sukcesów w szkole lub pracy, podkręcania atmosfery na imprezach, a także podczas największej zabawy w roku, czyli Sylwestra. Apka świetnie sprawdza się również w codziennym życiu, jako znakomity lek na poprawę nastroju oraz zjawiskowa ozdoba na telefony z systemem Androida. Po wrzuceniu na ekran wybranej tapety 3D, można podziwiać efektowną grę świateł migających zielonymi, czerwonymi, fioletowymi, i niebieskimi kolorami. Ustawienie tapety trwa jedynie chwilę, a efekt końcowy jest iście piorunujący.

Dodaj komentarz