Tapety smartfon

Lubicie dekorować swoje smartfonki super tapetami, które nie tylko podnoszą poziom wizualny sprzętu, ale przy okazji wprawiają Was w dobry nastrój i wybudzają uśmiech na Waszej twarzy? Jeśli tak, to zapraszamy do zapoznania się z jakościowymi aplikacjami, oferującymi jedne z najpiękniejszych tapet na ekrany smartfonów.

Super tapety HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: Smartphone Full HD Wallpapers

Zachwycające krajobrazy, palety jaskrawych kolorów i unikalne zdjęcia, to tylko część atrakcji, jakie oferuje ta znakomita apka. Każdy z obrazów opracowano w najmniejszych szczegółach, jednocześnie udostępniając intuicyjny interfejs z prostą instalacją samej tapety. Ponadto, szeroki wybór stwarza szansę do znalezienia ulubionego obrazu, a wygodne wyszukiwanie skutecznie przyśpiesza cały proces. Jeżeli uwielbiacie cieszyć oczy na przepięknych obrazach w jakości HD, to ta aplikacja jest dla Was obowiązkowa.

Żywy dym

Aplikacja dostępna pod nazwą: Dym Animowane Tapety

Korzystając z tej aplikacji, możecie być pewni, że Wasze smartfony zadymią się z gorąca. Tapety wykonane są w jakości HD i generują bardzo realistyczny efekt dymu przypominający kobiecą sylwetkę. Aplikacja działa sprawnie i szybko, oferując rewelacyjne doznania wzrokowe, a przy okazji pozwala ustawić obraz również jako tło i ekran blokady. Co więcej, apka zapewnia też optymalne zużycie baterii i pełne wsparcie dla tabletów.

Góry i doliny

Aplikacja dostępna pod nazwą: BF Desktop Tapety

Ta aplikacja z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom Matki Natury. W środku znajduje się szereg zdjęć przedstawiających malownicze krajobrazy górskie, sympatyczne zwierzaki, żywioły natury, rwące potoki, kwitnące łąki i wiele innych. Podczas zabawy z apką można zmieniać kolory, łatwo wyszukiwać i ustawiać tapety, a także dzielić się obrazami na portalach społecznościowych i wysyłać do znajomych za pomocą SMS-a.

Tapety na smartfona

Aplikacja dostępna pod nazwą: Wallpaper for smartphone

Ta aplikacja stanowi wspaniałą kolekcję tapet, które można wykorzystywać zarówno w smartfonach, jak i tabletach. Używamy tutaj prostego w obsłudze systemu nawigacji, wygodnego wyszukiwania oraz szybkiego ustawiania tapety. Aktualizacja tapet odbywa się regularnie i nie trzeba korzystać z połączenia internetowego podczas pracy z aplikacją. Apka daje znakomitą okazję na zaopatrzenie się w przepiękne zdjęcia z różnych dziedzin, co pozwala namierzyć ulubione obrazy większej liczbie użytkowników.

Dodaj komentarz