Tapety na smartfona HD

Szukacie jakościowych tapet na smartfony z Androidem, które w błyskawicznym tempie odpicują Wasze ekrany? Zapraszamy na zapoznanie się z poniższymi aplikacjami, gdzie zawarte zostały obrazy w jakości HD, idealne do upiększenia Waszych kieszonkowych przyjaciół.

Cudowne tapety HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: Tapety HD (Backgrounds HD)

Ta obszerna aplikacja dysponuje ponad 90.000 tapet w jakości HD, które mogą teraz stać się znakomitym rozwiązaniem na upiększenie ekranu Waszych smartfonów. Dzięki tej aplikacji możecie dzielić się tapetami na portalach społecznościowych, korzystać z prostego kadrowania obrazu, przebierać w ponad 30 dostępnych kategoriach, zapisywać tapety w albumie i nie martwić się o szybkie zużycie baterii. Dodatkowo aplikacja wzbogacana jest o nowe tapety każdego dnia, nieustannie powiększając wybór wspaniałych dekoracji.

Super obrazy HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: Tła (HD Tapety)

Posiadacze smartfonów z Androidem, którzy lubują się w przepięknych pejzażach, jakie ma do zaoferowania nasza planeta, z pewnością nie zawiodą się, wybierając tę znakomitą aplikację. W środku znajduje się całe mnóstwo obrazów wysokiej jakości, przedstawiających m.in. wielobarwne kwiaty, tętniące zielenią lasy i krystalicznie czyste oceany. Co więcej, zawartość aplikacji oferuje również tapety ruchome oraz 3D, a także wiele obrazów z innych dziedzin, takich jak technologia, sport, zwierzęta, kreskówki i wiele innych.

Piękno natury HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: Tapety HD

Ogromny wybór tapet w wysokiej jakości i prosty system nawigacji sprawiają, że aplikacja jest wprost idealna na szybkie odpicowanie ekranu Waszego smartfonka. Zanurzcie się w błękicie oceanu, wygrzejcie swoje umęczone kości na białej plaży i bujajcie w obłokach, podziwiając bezkresny lazur nieba. W aplikacji można znaleźć wiele obrazów obejmujących ujmujące piękno natury, dzięki którym Wasz smartfon osiągnie najwyższy poziom wizualnej rewelacji.

Magiczna Matka Natura

Aplikacja dostępna pod nazwą: Nature Live Wallpaper

Upiększcie swoje telefony przy pomocy tej rewelacyjnej apki, w której dominują atrakcje przygotowane przez Matkę Naturę. W środku natraficie na 10 cudownych rodzajów tła, efekty opadających liści (6 gatunków do wyboru), wspaniałe efekty kwiatowe, a także na opcję dostosowywania prędkości fruwających listków. Każdą tapetę cechują jaskrawe kolory i malownicze tereny, które kwitną wielobarwnym kwieciem, skutecznie ożywiając telefon przy pomocy ruchomych elementów.

Dodaj komentarz