Tapety tablet

Dla osób korzystających z tabletów z Androidem przygotowaliśmy kilka rewelacyjnych aplikacji, dzięki którym będą mogły wzbogacić stronę wizualną swojego urządzenia. Większość z tych aplikacji udostępnia tapety wysokiej jakości, oferując doskonałą ozdobę ekranu i szeroki wybór obrazów.

Królestwo tapet HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: 1000000 Tapety HD

Ta bardzo rozległa apka dysponuje ponad milionem zdjęć w jakości HD, zapewniając satysfakcję z wyboru obrazu nawet tym najbardziej wybrednym użytkownikom. Nowe tapety dodawane są co tydzień i automatycznie sortowane na wygodne kategorie m.in. takie jak żywność, muzyka, natura, kosmos, cytaty, zwierzęta, miłość, dziewczyny, święta, architektura i wiele innych. Tapety można wrzucać do 'ulubionych’ i zapisywać na karcie SD, a przy okazji korzystać z wielu opcji konfiguracji.

Tabletowe tapety HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: HD Tablet Wallpapers

Aplikacja cechuje się dobrym wyborem wysokiej jakości tapet, które można ustawiać m.in. na Samsung Galaxy Tab 2, jak również na wszystkich tabletach z rozdzielczością ekranu 1024×600. Podczas zabawy można wybierać te najlepsze tapety i wrzucać je do 'ulubionych’, a następnie korzystać z prostej i szybkiej instalacji. Tapety należą do różnych kategorii i są w stanie atrakcyjnie wzbogacić wizualną stronę niejednego tabletu.

Cudowne tapety 4K

Aplikacja dostępna pod nazwą: Tapety HD (4K, QHD Wallpapers)

Jeżeli szukacie przepięknych obrazów w jakości HD, QHD i 4K, to nie powinniście przechodzić obok tej apki obojętnie. Zawartość dysponuje i tak już ogromną ilością obrazów, które na dodatek są aktualizowane każdego dnia. Apka oferuje automatyczną zmianę tapet, nowoczesny wygląd interfejsu, szybką instalację, możliwość dodawania własnych zdjęć, a także korzystanie ze sprawnej wyszukiwarki. Jest to definitywnie aplikacja warta polecenia.

Tapety jak marzenie

Aplikacja dostępna pod nazwą: Tapety HD (4K, QHD Wallpapers)

Chcielibyście przekształcić swoje tablety w nowoczesne dzieła sztuki? Teraz macie ku temu okazję z tą niesamowitą aplikacją. Obrazy wykonano w jakości HD, 4K i QHD, oferując jedne z najlepszych dekoracji na ekrany z Androidem dostępne na dzisiejszym rynku. Aplikacja wyposażona jest w funkcję zoom, opcję zapisu obrazu, sprawne użytkowanie, a także całą tonę różnych kategorii – a każda z nich z ogromnym wyborem jakościowych tapet. Apka obsługuje telefony, tablet i smart TV.

Dodaj komentarz