Tapety na telefon 3D

Tapety 3D potrafią wywrzeć wrażenie na każdym użytkowniku urządzeń z Androidem. Opracowane w najmniejszych szczegółach, tapety trójwymiarowe rewelacyjnie podkreślają wizualną stronę telefonu, nęcąc fantastyczną kompozycją barw i kształtów.

Super obrazy 3D

Aplikacja dostępna w sklepie pod nazwą: 3D Tapety Na Żywo

Znakomita aplikacja na telefony z Androidem, która sprawi, że nie będziecie mogli oderwać wzroku od Waszego ekranu. Aplikacja dysponuje prostym w obsłudze interfejsem, pozwalając na błyskawiczne ustawienie tapety, zapisywanie obrazu, wygodne wyszukiwanie, a także na dodawanie obrazów do 'ulubionych’. Zanurzcie się w pieniących się dalach błękitnego oceanu lub zwiedźcie najgłębsze zakątki tętniących bujną zielenią przepięknych lasów.

Akwarium 3D

Aplikacja dostępna w sklepie pod nazwą: Akwarium 3D Żywa Tapeta

Lubicie kolorowe rybki akwariowe? A może chcielibyście stać się posiadaczami wirtualnego akwarium, które możecie umieścić na ekranie swojego telefonu z Androidem? Z tą aplikacją otrzymacie wysokiej jakości tła koralowe wraz z ławicą różnobarwnych rybek. Rybki żyją własnym życiem, pozwalając użytkownikom na dostosowywanie prędkości, ilości, rodzaju i rozmiaru ruchomych elementów. Co więcej, można też wrzucić efekty ruchomych baniek, a nawet wprowadzić do akwarium króla wszystkich rybek, jakim jest wygłodniały rekin.

Wspaniałe tapety 3D

Aplikacja dostępna w sklepie pod nazwą: 3D Tapety

Witam w aplikacji, która charakteryzuje się bardzo szerokim wyborem obrazów w jakości 3D. Znajdziecie tutaj tapety opracowane w jakości HD, łatwy w użyciu interfejs, opcję do szybkiej zmiany tapety, tworzenie własnej bazy obrazów, możliwość dzielenia się tapetami z przyjaciółmi, a także wysyłanie tapet za pomocą SMS-a i MMS-a. Jeżeli szukacie tapet z niemalże wszystkich dostępnych kategorii, to ta aplikacja z pewnością spełni Wasze oczekiwania.

Silnik 3D

Aplikacja dostępna w sklepie pod nazwą: Engine 3D Live Wallpaper

A oto coś dla wszystkich złotych rączek, mechaników samochodowych i entuzjastów motoryzacji. W tej aplikacji znajdziecie wysokiej jakości tapety przedstawiające pracę silnika stworzonego w formacie 3D. Ruchoma tapeta jest bardzo prosta w ustawieniu i konfiguracji, oferując prosty w obsłudze system nawigacji, stylowy design i opcję zapisu obrazu. Zdjęcia odznaczają się dużą ilością szczegółów, które perfekcyjnie dopracowane, idealnie podkręcają stronę wizualną telefonów z Androidem.

Dodaj komentarz