Tapety na telefon za darmo

Darmowe tapety na telefon od zawsze cieszą się ogromną popularnością, oferując zatrzęsienie różnorodnych obrazów w różnych formatach, nierzadko wzbogaconych spektakularnymi efektami. Darmowe aplikacje z tapetami nie ustępują kroku płatnym apkom, stanowiąc dla nich ostrą konkurencję zarówno pod kątem technicznym, jak i wizualnym.

 

Dziewczęce tapetki

Aplikacja dostępna pod nazwą: Girly Wallpapers & Backgrounds

A teraz coś dla piękniejszej części użytkowników urządzeń mobilnych. Ta aplikacja zawiera ponad 10.000 zdjęć o dziewczęcej tematyce, które idealnie upstrokacą Wasze telefonki prześlicznymi wzorkami, błyszczącymi dodatkami i romantycznymi serduszkami. Zawartość aplikacji aktualizowana jest regularnie, a do tego oferuje szybkie wyszukiwanie dzięki prostemu systemowi nawigacji. Tapetami można się też dzielić na portalach społecznościowych m.in. takich jak Facebook, Tumblr, czy Twitter.

Tapety młodzieżowe

Aplikacja dostępna pod nazwą: Teen Wallpapers MX

Ten imponujący zbiór składa się z ponad 10.000 tapet należących do różnych kategorii. Możecie tutaj przebierać m.in. w takich kategoriach jak zwierzęta, kwiaty, krajobrazy, samochody, tapety hipsterskie i wiele innych. Aplikacja pozwala na szybkie namierzanie obrazów i dodawanie ich do ulubionych, a przy okazji umożliwia dzielenie się tapetami z rodziną i przyjaciółmi. Interfejs jest stylowy i nieskomplikowany, dzięki czemu praca z aplikacją to sama przyjemność.

Zimowe klimaty

Aplikacja dostępna pod nazwą: Zimy Animowane Tapety

Załóżcie ciężkie kożuchy i grube rękawice, a następnie wskoczcie w ciepłe buty, bo czeka Was bardzo sroga zima. Podczas zabawy z apką można dostosowywać efekty padającego śniegu, zmieniając jego kolor na czerwony! Aplikacja zapewnia optymalne zużycie baterii, kompatybilność z 99% urządzeń mobilnych, a także pełne wsparcie dla trybu poziomego i pionowego, obsługując zarówno telefony, jak i tablety. Jeśli kochacie objęcia mroźnej zimy i okres, w którym cały świat leży pod pierzyną białego puchu, ta aplikacja jest dla Was obowiązkowa.

Kwiatowe szczyty

Aplikacja dostępna pod nazwą: Góry kwiat Narodzenie Tapeta

Zapraszamy na zdrowotny spacerek po majestatycznych górach tonących w promieniach zachodzącego słońca. Górskie łąki przykryte są kolorowym dywanem pachnącego kwiecia, które obudzi się do życia po zainstalowaniu tapety na ekranie telefonu lub tabletu. Apka oferuje ruchome tapety 3D, pełne wsparcie dla tryby krajobrazowego i portretowego, automatyczną zmianę efektów świetlnych i błyskowych, a także hibernację obrazu podczas nieaktywnego urządzenia. Co więcej, apkę cechuje też optymalne zużycie baterii, kompatybilność z 99% urządzeń mobilnych i stylowy interfejs.

Dodaj komentarz