Tapety na telefon dotykowy za darmo

Tapety dotykowe są w stanie bardzo szybko wciągnąć użytkownika do zabawy, oferując nie tylko zjawiskowe dekoracje na ekrany z Androidem, ale również kreatywne efekty, dzięki którym wizualna strona urządzenia staje się jeszcze atrakcyjniejsza. Jeżeli szukacie fantastycznych tapet na telefony dotykowe, rzućcie okiem na poniższe aplikacje.

Żywe pająki 3D

Aplikacja dostępna pod nazwą: Pająki, żywa tapeta

Żywa aplikacja z jednymi z najobleśniejszych istot tej planety może teraz stać się główną atrakcją Waszych telefonów. Wewnątrz apki roi się od włochatych pająków, które energicznie biegają po całym ekranie. Już na pierwszy rzut oka apka wywołuje dreszcze na plecach, a jeśli dorzucić jeszcze do tego efektywną interakcję, otrzymacie gigantyczne pająki, które prawie w niczym nie odstępują od swoich żywych odpowiedników. Do dyspozycji jest 15 pająków w formacie 3D, 12 rodzajów tła z pajęczyną, zjawiskowe efekty wodne, 4 rodzaje liści i migające cząsteczki.

Zamrożony ekran

Aplikacja dostępna pod nazwą: Szkło mrożone Magic Touch

Zamrożone ekrany urządzeń mobilnych potrafią sfrustrować największego stoika. Jednak w przypadku tej aplikacji nie będziecie mieć takich problemów, pomimo że apka jest w stanie na kość zamrozić każdy ekran z Androidem. Decydując się na te oszronione tapety, macie szansę na zamrożenie swojego telefonu za pomocą dotyku. Znakomita interakcja pozwala na ustawianie efektu fali wodnej i opadających płatków śniegu, jednocześnie dostosowując ich ilość i prędkość. Co więcej, jest całkowicie darmowa i zapewnia niskie zużycie baterii oraz pełne wsparcie dla telefonów i tabletów.

Interaktywna fantazja

Aplikacja dostępna pod nazwą: Fantasy Touch Wallpapers

Witamy w świecie interaktywnej fantazji wypełnionej cudownymi pejzażami i bajkowymi motywami, które przeobrażą Wasze urządzenia mobilne w magiczne różdżki. Aplikacja oferuje sporo rozmaitych efektów, które można ustawiać wedle własnego uznania. Korzystanie z interfejsu jest dziecinnie proste i nie wymaga wiele czasu, aby wrzucić na ekran ulubiony obrazek. Do wyboru jest 8 rodzajów tła i 3 magiczne efekty (w tym migoczące świetliki), idealne na stworzenie legendarnej krainy tonącej w morzu tęczowych kolorów.

Kule plazmowe

Aplikacja dostępna pod nazwą: Plasma Orb Free Live Wallpaper

Jeżeli chcecie w spektakularny sposób rozświetlić swoje telefony z Androidem, to nie możecie przejść obojętnie obok tej tryskającej światłem aplikacji. Kule plazmowe znane są z tego, że generują niesamowite efekty świetlne, generując różnokolorowe wiązki zamknięte wewnątrz szklanej kuli. Aplikację charakteryzuje wspaniała szata graficzna i Open GL, sprawny pokaz slajdów, intuicyjny interfejs i użyteczne opcje konfiguracji. W celu powołania do życia magicznej kuli, wystarczy dotknąć ekranu, a promyk światła zacznie podążać za ruchem palca.

Dodaj komentarz