Tapety na telefon dotykowy ruchome

Ruchome tapety potrafią nie do poznania zmienić ekran urządzenia z Androidem. Bardzo często cechuje je prosty w obsłudze interfejs i szybka konfiguracja, dając użytkownikom szansę na sprawne udekorowanie ekranu. Są nieco bardziej wymagające niż tradycyjne tapety, aczkolwiek efekt końcowy jest w większości przypadków iście zniewalający.

Piorunujący efekt

Aplikacja dostępna pod nazwą: Elektryczny ekran tapeta

Z tą aplikacją każdy telefon z Androidem zamieni się kolorową burzę z piorunami, która rozświetli ekran barwnymi błyskawicami. Skwierczące pioruny przelatują przez cały wyświetlacz, zapewniając niesamowite efekty wizualne wywoływane przy pomocy gestu palca. Tapeta jest bardzo prosta w ustawieniu i całkowicie darmowa. Wystarczy dotknąć ekranu w dowolnym miejscu i już można cieszyć się piorunami bombardującymi cały telefon. Aplikacja zawiera reklamy.

Neonowe kwiaty

Aplikacja dostępna pod nazwą: Neon Kwiaty na żywo Tapety

Jeżeli kochacie kwitnącą florę i barwne tapety na ekranie Waszych telefonów, to ta aplikacja z pewnością przypadnie Wam do gustu. Tapety zostały stworzone w postaci neonowych kwiatów, które można obudzić do życia używając jedynie samych palców. Każdy obraz odznacza się szybką konfiguracją, sprawną interakcją i szeregiem różnych ustawień, które pozwolą na wrzucenie zjawiskowych efektów prosto na ekrany Waszych urządzeń z Androidem. Aplikacja została stworzona przez jednych z najlepszych artystów, dzięki czemu gwarantuje zjawiskowe niemalże magiczne efekty.

Wirtualna zapalniczka

Aplikacja dostępna pod nazwą: Magic Touch : Virtual Lighter

Dzięki tej aplikacji doświadczycie fascynującej atrakcji, która zapłonie żywym ogniem. Gwoździami programu są tutaj funkcjonalne zapalniczki w oprawie HD. Wystarczy ruch palcem, aby zapalniczka wygenerowała gorący płomyk ognia. Podczas zabawy z apką można dostosowywać efekty (nasiona dmuchawca, kropelki wody, fale wodne), a także korzystać z lustrzanego odbicia oraz intuicyjnego interfejsu. Aplikacja zapewnia optymalne użycie baterii i sprawną konfigurację tapety.

Zdjęcie w bańce

Aplikacja dostępna pod nazwą: Photo Bubbles Live Wallpaper

Pomysłowa aplikacja ze stylowym interfejsem oparta na animowanych bańkach mydlanych, które unoszą się w górę ekranu. Ruchome bańki dostępne są w różnych rodzajach i posiadają różne animacje, lewitując na kolorowych tłach, które można wybierać samodzielnie. Jednak największą atrakcją tej apki jest opcja wykorzystania własnej fotki i wrzucenia jej prosto w sam środek mydlanej bańki. Zdjęcie pojawi się na ekranie w ruchomych bańkach, które następnie można eliminować przy pomocy gestów palca. Świetne rozwiązanie zarówno na dekorowanie ekranu, jak i na zażegnanie szarej monotonii.

Dodaj komentarz