Tapety na telefon do pobrania

Ze względu na ogromną ilość aplikacji z tapetami na urządzenia mobilne, dekorowanie telefonu często może okazać się dość przytłaczające, szczególnie jeśli mowa o wyszukaniu takiej tapety, która spełniałaby oczekiwania użytkownika. Poniżej możecie sprawdzić kilka aplikacji oferujących jedne z najlepszych tapet na telefony z Androidem.

Zjawiskowe piękno HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: Beautiful Wallpapers

Chcielibyście zachwycić rodzinę i przyjaciół jednymi z najpiękniejszych tapet na Androida? Teraz macie na to znakomitą okazję, dzięki tej rewelacyjnej aplikacji z wysokiej jakości tapetami. Każdy z obrazów odznacza się pełnią jaskrawych kolorów, opcją zapisu na karcie SD, prostym kadrowaniem i szybkim ustawianiem, a także umieszczaniem na portalach społecznościowych takich jak Facebook czy Twitter. Tapety można też wysyłać do innych użytkowników za pomocą e-maila lub MMS-a. Aplikacja obsługuje telefony i tablety.

Wodospady na żywo

Aplikacja dostępna pod nazwą: Wodospad Animowana Tapeta

Wspaniałe zdjęcia z animowanymi wodospadami mogą teraz stać się dumną ozdobą Waszych urządzeń mobilnych. Aplikacja oferuje obrazy w jakości HD i Open GL, zmieniające się z czasem efekty świetlne, sprawną interakcję i intuicyjny interfejs, a także bardzo proste ustawianie tapety. Co więcej, apka gwarantuje kompatybilność z 99% urządzeń mobilnych, optymalne zużycie baterii, a także pełne wsparcie dla trybu poziomego i pionowego, pozwalając na korzystanie z tapet na telefonach i tabletach.

Barwne dekoracje

Aplikacja dostępna pod nazwą: Beautiful Wallpapers

Z tą aplikacją otrzymacie ponad 50 wysokiej jakości zdjęć, które z pewnością zaspokoją Wasze potrzeby. W środku można przebierać w tapetach m.in. o takiej tematyce jak natura, zwierzęta miasta i krajobrazy, a przy okazji posiłkować się prostym w obsłudze systemem nawigacji. Aplikacja wspiera telefony i tablety, pozwala na wybranie ulubionego fragmentu obrazka, a do tego dysponuje sprawną wyszukiwarką, dzięki której ulubione obrazki można namierzyć stosunkowo szybko.

Zimowe motyle

Aplikacja dostępna pod nazwą: Abstract Butterflies Wallpaper

Prześliczne tapety z żywymi motylkami teraz mogą stać się główną ozdobą Waszych urządzeń z Androidem, emanując elegancją, jaskrawymi kolorami i przykuwającymi oko animacjami. Obrazy zaprojektowane są w jakości HD, oferując rozmaite rodzaje zimowego tła, animowane robaczki świętojańskie, a także znakomite efekty wodne w postaci kropelek, fal i kręgów. Animacje są szybkie i sprawne, oparte na OpenGL ES 2.0. Apka zapewnia wsparcie telefonom i tabletom, niskie zużycie baterii, a także prostą konfigurację obrazu.

Dodaj komentarz