Tapety z napisami

Dla wszystkich osób gustujących w tapetach z napisami przygotowaliśmy trzy znakomite aplikacje, dzięki którym ekrany urządzeń mobilnych będą kipić od miłosnych, śmiesznych i inspirujących treści. Każda z tych aplikacji dysponuje szerokim wyborem tapet z tekstami niemal na każdą okazję.

Cytaty Miłość Tapeta

Tapety Miłość – Cytaty

Aplikacja dostępna pod nazwą: Miłość Cytaty Obrazki

Pierwszą w kolejności jest aplikacja „Miłość Cytaty Obrazki” oferująca imponujący zbiór miłosnych, romantycznych i melancholijnych cytatów. Użytkownicy mogą przebierać aż w 7 różnych kategoriach, a także dzielić się tapetami na Twitterze, Google+ i WhatApp lub wysyłać je w formie maila. Ponadto, aplikacja pozwala też na szybkie i sprawne przeglądanie tapet, które następnie możemy zapisywać na karcie SD lub wrzucać do ‘Ulubionych’. Już nie będziecie musieli obawiać się, że nieznośna trema zje ze smakiem wszystkie słowa, które chcielibyście wyznać swojej ukochanej osobie.

hipster tapety

Hipster tapety i cytaty

Aplikacja dostępna pod nazwą: Hipster tapety i cytaty

Do świata urządzeń mobilnych zawitała era hipstera, niosąc ze sobą pokaźną ilość zakręconych haseł, które są nieskończonym źródłem inspiracji i rozrywki. Tapety są bardzo proste w użyciu i szybkie w przeglądaniu, jednocześnie przekształcając ekran smartfona w hipsterskie dzieło sztuki. Obrazami można dzielić się z innymi użytkownikami, a nawet wykorzystywać je jako myśl przewodnią w niejednej sytuacji. Dzięki aplikacji, osoby, które chcą wyróżniać się z tłumu, będą miały świetną okazję do tego, aby zaimponować swoim znajomym oryginalnością i elokwencją.

Śmieszne napisy, tapety

Śmieszne Cytaty Tapety

Aplikacja dostępna pod nazwą: Śmieszne Cytaty Tapety HD 3D

Od wielu lat tapety ze śmiesznymi tekstami cieszą się niesłabnącą popularnością zarówno wśród młodszych, jak i starszych właścicieli smartfonów i tabletów. Aplikacja nafaszerowana jest komicznymi tekstami w formie przysłów, haseł i cytatów. Każda z tapet wykonana została w wysokiej jakości HD i wspiera 99% wszystkich urządzeń mobilnych. Co więcej, zabawa z tapetami nie wymaga dużego zużycia baterii, pozwala na wygodne przełączanie trybu krajobraz – dom, a do tego umożliwia dzielenie się obrazami ze społecznością Facebooka i Twittera. Dzięki aplikacji „Śmieszne Cytaty Tapety HD 3D” nawet największy ponurak stanie się duszą towarzystwa.

Dodaj komentarz