Taxity – zamów taksówkę lub jedzenie

Taxity to dość nietypowa usługa, bo łączy ze sobą usługi przewozowe razem z dostawą jedzenia do domu, czyli możesz zamówić taksówkę lub jedzenie na dowóz.

Aplikacje obsługuje około 210 miast i zrzesza ponad 1000 firm taxi i to właśnie zasięg, który oferuje jest jej największą zaletą.

Aplikacja umożliwia sprawdzenie na mapie, gdzie jest dana taksówka, dzięki temu możemy wybrać sobie tą, która jest najbliżej nas, co skraca czas oczekiwania na przyjazd. Jeżeli bardziej niż czas przyjazdu interesuje nas cena jaka zapłacimy za dojazd na miejsce, to tez możemy sobie sprawdzić w aplikacji.

Drugą usługą w aplikacji jest możliwość zamówienia jedzenia do domu. Aplikacja Taxity posiada listę lokali z dowozem do klienta, w prosty sposób możemy sprawdzić menu restauracji, wybrać potrawę, a następnie umówić się pod jaki adres ma zostać dostarczona.

Taxity w Google Play Store jest dosyć dobrze oceniana, przeważają oceny pozytywne co świadczy o tym, że aplikacja działa i widocznie dobrze spełnia swoje zadanie.

Dodaj komentarz