Telegram 2,0 – nowy wygląd

W sieci pojawiła się nowa wersja aplikacji Telegram 2,0 dla systemu operacyjnego Android. Fani Material Design na pewno ucieszą się z jego powstania, gdyż wygląda on znacznie nowocześniej, niż do tej pory. Aplikacja jest główną konkurencją dla takich komunikatorów, jak na przykład WhatsApp Messenger.

Telegram 2,0 zachwyca teraz wyglądem przeprojektowanym do potrzeb nowych smartfonów. Dodano także kilka nowych opcji. Jest to między innymi przechowywanie wiadomości w chmurze, co pozwala na korzystanie z aplikacji na dwóch lub więcej urządzeniach naraz. Można teraz ukryć, na czyje profile ostatnio wchodziliśmy. Można także usunąć całkowicie konto (co przyda się wtedy, gdy program jednak nam się nie spodoba). Telegram 2,0 może też usunąć nasze konto, jeśli nie będziemy z niego korzystali przez określony czas.

Jeśli chciałbyś pobrać ten program w zupełnie nowej wersji, zapraszamy Cię na stronę Google Play. Aplikacja jest bezpłatna i po pierwszych minutach korzystania z niej zobaczysz, czy to program dla Ciebie.

Dodaj komentarz