Telegram dodaje nowe opcje

Aplikacja Telegram to jeden z najbardziej dopasowanych komunikatorów. Dzięki nowej wersji tego programu można nie tylko szybko przesyłać wiadomości – w nowej opcji znalazł się dopracowany moduł edycji zdjęć.

Zanim wyślesz komuś swoje zdjęcie, będziesz mógł je obrócić, wykadrować lub zastosować automatyczną kontrolę kolorów i jasności. Możesz to też zrobić ręcznie – w programie znajdują się opcje jasności, kontrastu i wyostrzania.

Aplikacja Telegram dostała także dodatkową możliwość zablokowania dostępu za pomocą kodu PIN, lub jeszcze dłuższego hasła. To dobrze, że twórcy zwracają coraz więcej uwagi na to, czy ich aplikacje są bezpieczne dla użytkownika.

Program Telegram w tej chwili ma znacznie mniej odbiorców, niż najpopularniejsze aplikacje tego typu. Należą do nich WeChat, WhatsApp i oczywiście Messenger od Facebooka. Naszym zdaniem Telegram zasługuje na uwagę, ponieważ posiada rozbudowane opcje. W Facebooku zdjęcie należy przed wrzuceniem samodzielnie wykadrować i obrócić, a w Telegramie, masz do tego specjalną opcję.

Dodaj komentarz