The Hobbit – Kingdoms – oficjalna gra o Śródziemiu

Na podstawie książek Tolkiena powstały setki gier. Jedną z nich, która pojawiła się na Google Play Store 29 października, jest The Hobbit – Kingdoms, która opowiada ponownie historię Śródziemia.

Gra zdobyła już 20 milionów graczy, a wynika to między innymi z tego, że jest ona grą na licencji filmu Hobbit. W ostatniej wersji tej gry dodano mapę świata, która jest trójwymiarowa. Dzięki temu można jeszcze lepiej oglądać całe Śródziemie. Można także wydobywać klejnoty, potrzebne w czasie rozgrywki, a także walczyć z goblinami o ich złoto.

W grze zajmujemy się budowaniem armii i możemy stanąć po stronie dwóch frakcji – są to albo krasnoludy, albo elfy. Następnie budujemy sojusze z innymi nacjami i podbijamy cały świat. Misje są bardzo ciekawe i zachęcają do spędzenia przy grze dłuższego czasu. Można ją pobrać z Google Play Store, gdzie dostała średnią ocenę 4,0. Gra ma spore wymagania, odnośnie do procesora, dlatego przed jej zakupem powinieneś sprawdzić, czy zadziała na twoim smartfonie lub tablecie.

Dodaj komentarz