The Simpsons: Tapped Out

Uwaga, obcy przybywają do Springfield z zamiarem inwazji! W twoich rękach leży obowiązek zdemaskowania i pokrzyżowania ich planów, przynajmniej dopóty dopóki całą sprawą nie zajmie się rząd. Pokonaj jak najwięcej najeźdźców, zdobywaj punkty, unikalne bronie oraz specjalne nagrody za pokonanie każdego z nich, rywalizuj ze znajomymi i sprawdź kto z was pokona najwięcej obcych!

Odkrywaj charakter nowych postaci, specyfikę budynków, ciesz się z niezwykłego klimatu jaki zapewnia umiejscowienie rozgrywki w uniwersum jakże popularnych Simpsonów! Gra oferuje wiele możliwości zabawy, poza eksterminacją obcych możesz zająć się także odbudową zniszczonych miejsc w Springfield, wykonuj określone zadania by zgarniać pączki jako nagrodę, płataj figle znajomym, zarabiaj pieniądze, otrzymuj specjalne nagrody z tytułu zgromadzonych punktów, buduj nowe sekcje w mieście i przede wszystkim baw się!

The Simpsons: Tapped Out zapewnia wielogodzinną rozrywkę na bardzo wysokim poziomie, tym bardziej warto się o tym przekonać na własnej skórze instalując wspomnianą aplikację.

Dodaj komentarz