Timetable – świetny rozkład zajęć

Timetable to aplikacja, która pozwala na stworzenie własnych planów zajęć. Można je wykorzystać zarówno w szkole, jak i w pracy i na uczelni – są znacznie wygodniejsze, niż plany zajęć na papierze.

Wszystko, czego do nich potrzebujemy, to smartfon z systemem operacyjnym Android. Program ma minimalistyczny wygląd, dzięki czemu nie będziemy musieli rozpraszać się nad detalami. Będzie on zrozumiały zarówno dla dziecka, jak i dla jego rodzica.

Aplikacja po włączeniu prezentuje nam te zajęcia, w których będziemy uczestniczyli następnego dnia. Jeśli dopiszemy do niego sprawdziany i kartkówki, będziemy mogli zacząć się do nich odpowiednio wcześnie przygotowywać. Program pokazuje także zadania, które należy wykonać w najbliższym czasie.

Program można włączyć także w czasie lekcji, dzięki czemu zobaczymy, jaka aktualnie jest lekcja i jakie lekcje będą później. Dostępne jest też kilka widoków tego programu. Zajęcia i zadania, które już nastąpiły, są pokazywane w szarym kolorze. Podsumowując – bardzo ciekawa aplikacja dla wszystkich.

Dodaj komentarz