Today Calendar – alternatywa dla Google

Szukasz programu, który będzie alternatywą dla Google Calendar? Krótkie zapoznanie się z tym kalendarzem pozwala stwierdzić, że można poprawić wiele rzeczy w jego interface. Jeśli potrzebne jest Ci coś bardziej ekscytującego od białego tła, warto zastanowić się nad zainstalowaniem programu Today Calendar.
Program stworzył znanym developer Jack Underwood, a dziś można go ściągnąć w wersji wyjściowej beta. Poprawiono w nim wiele kwestii, dzięki czemu działa on znacznie lepiej i ma ciekawszy interface użytkownika. Dodatkowo można używać różnych typów widoku, takich jak jednoczesny podgląd jednego dnia wraz z całym miesiącem – czego brakuje w programie Google. Interface posiada delikatnie zaznaczone, kolorowe elementy, zaprojektowano go praktycznie od nowa.
Aplikacja należy do klasy premium i gdy pojawi się w pełnej wersji, będzie kosztować około 3 dolary. Jeśli nie jesteś przekonany, czy są ci potrzebne aż tak zaawansowane opcje, możesz spróbować pobrać dwutygodniowy, darmowy trial programu Today Calendar.

Dodaj komentarz