Top 5 Najlepszych Przeglądarek na Androida

W kwestii przeglądarek internetowych na urządzenia mobilne wyposażone w system Androida, większość z nas nie odczuwa potrzeby doszukiwania się zmiany swojej domyślnej przeglądarki.

Aczkolwiek, dla wszystkich tych, którzy mają ochotę na wprowadzenie udogodnień, istnieje szereg imponujących alternatyw. Oferują one kilka znakomitych zalet, które przewyższają zainstalowane na smartfonach domyślne przeglądarki.

Ażeby dowiedzieć się, co takiego Google Play store posiada do zaoferowania w tej kwestii, postanowiliśmy przeprowadzić precyzyjne rozeznanie i uraczyć Was piątką najlepszych przeglądarek dostępnych na Androida.

Zapraszamy do sprawdzenia naszych typów, a być może okaże się, że kolejną stronę internetową otworzycie przy pomocy zupełnie nowej aplikacji.

Dolphin

Dolphin Browser HD

Dolphin Browser już od dłuższego czasu jest uważana za najlepszą i jedną z najskuteczniej funkcjonujących przeglądarek dostępnych na systemy Androida. Jest szybka i można ją skonfigurować pod własne widzimisię, a przyciski kontrolne stanowią tutaj przydatną alternatywę w kwestii korzystania z różnego rodzaju menu. Warto dać nura w Google Play store i zaopatrzyć się w to zmyślne cudeńko.

Chrome

Chrome

Nawet w swojej mobilnej formie, przeglądarka Google oferuje większość pożytecznych funkcji, które pomogły uczynić ją tak bardzo popularnym wyborem wśród użytkowników komputerów PC. Ponadto, bardzo przejrzyste i czytelne rozmieszczenie przycisków oraz opcje synchronizacji stanowią ogromną zaletę w tej profesjonalnej aplikacji.

opera

Opera Mini Web Browser

Nie każdy z nas posiada możliwość nieograniczonej transmisji danych. Dlatego też, czasami warto mieć oko na korzystanie z internetowego połączenia. Serwery Opery pozwalają na pozbycie się niepotrzebnych danych z konkretnego miesiąca, poprzez kompresję stron internetowych, zanim te zdążą na dobre zadomowić się w naszym smartfonie. Jest to bardzo pomysłowe rozwiązanie na skoszenie rachunków za połączenie z Internetem.

Firefox

Firefox

Jeżeli jesteście użytkownikami przeglądarki Firefox, to śmiało polecamy Wam wersję tej skrzętnej aplikacji na systemy Androida. Firefox automatycznie synchronizuje historię i zakładki, a także korzysta z Awesome Bar, który pozwala na bardzo płynne i szybkie surfowanie po sieci. Ponadto, przeglądarka oferuje też cały wachlarz dodatkowych wtyczek.

UC

UC Browser

Dzięki zintegrowanemu kanałowi RSS, poręcznej opcji wyszukiwania VOX, a także inteligentnemu i opartemu na kontekście systemowi auto-focus, ta wysoko oceniana aplikacja oferuje mnóstwo opcji, których nie jest w stanie zapewnić żadna domyślna przeglądarka. Co więcej, umożliwia również korzystanie z klawiszy głośności, jako paska przewijania. UC Browser jest definitywnie pozycją godną polecenia.

Dodaj komentarz