Top Eleven – dla fanów piłki nożnej

Top Eleven to kolejna aplikacja na system operacyjny Android, która powinna zadowolić potrzeby fanów piłki nożnej. Gra ma aż 1000000 pobrań, a możliwe jest także granie na komputerze stacjonarnym. Jeśli pragniesz być jak Jose Mourinho, trener Chelsea Londyn i ustawiać swoją drużynę, trenować i pchać ją do zwycięstwa, Top Eleven jest aplikacją dla Ciebie. Największą zaletą tej aplikacji jest gra przeciw realnym osobom. Można ją podpiąć do Facebooka.

Plusem jest też prostota obsługi oraz świetny design. Minus tej aplikacji to płatne opcje, które należy wykupić, jeśli chce się osiągnąć lepsze wyniki. Aplikacja ma podobne opcje do Fifa Soccer Manager, jednak wszystko zostało zorganizowane w bardziej przejrzysty sposób. Gracz musi się troszczyć o takie kwestie jak finanse drużyny, koordynacja pracy oraz zarządzanie drużyną.

Na początku pojawia się samouczek wprowadzający w tajniki gry, jednak sama zabawa nie jest skomplikowana. Nigdzie nie widzimy przeładowania opcjami, dlatego gra stanowi zabawę na całe dnie.

[pwal id=”64711464″ description=”Polub, żeby zobaczyć link do pobrania gry”]

[/pwal]

Dodaj komentarz