Top Eleven – dla fanów piłki

Nie wszyscy fani piłki nożnej lubią gry zręcznościowe, takie jak Fifa. Dużą popularnością cieszą się też programy w których naszym zadaniem jest zarządzanie zawodnikami drużyny piłkarskiej. Daje to znacznie większe możliwości gry na małym ekranie. Według strony internetowej tej gry, poleca ją nawet trener Jose Mourinho.

Top Eleven pozwala poczuć się jak prawdziwy właściciel klubu i trener. Twórcy zadbali o to, by aplikacja była realistyczna – musimy dbać o takie rzeczy, jak sponsorowanie naszego klubu, rozbudowywanie aren piłkarskich i kupowanie zawodników. Do dyspozycji mamy na przykład rynek transferowy i kilka różnych pucharów. Top Eleven to gra, która jest dostępna także w aplikacji dostępnej na komputery stacjonarne i laptopy, co pozwala na grę, gdzie tylko chcemy.

Można także grać ze swoimi znajomymi, dokonywać zakupów oficjalnych koszulek i śledzić wyniki gry na żywo. Program jest dostępny w wielu językach, między innymi w Polskim. Gra jest typu Free To Play, jednak pojawiają się w niej mikropłatności.

Dodaj komentarz