Top Eleven Menadżer Piłkarski na Androida

Marzy ci się zostać menedżerem piłkarskim? Sądzisz, że byłbyś w stanie objąć profesjonalny klub i poprowadzić go do sukcesów? Dzięki Top Eleven możesz to sprawdzić! Dołącz do 10-milionowej społeczności graczy w jednym z najpopularniejszych symulatorów sieciowych i udowodnij, że jesteś w stanie doprowadzić swój zespół na szczyt!

W Top Eleven Menadżer Piłkarski masz wpływ na każdy element istotny w procesie prowadzenia profesjonalnego klubu. Do twoich obowiązków należeć będzie zarówno stworzenie jak najlepszej drużyny, kupowanie i sprzedawanie zawodników w okienku transferowym jak i nadzorowanie rozbudowy stadionu czy procesu podpisywania kontraktów sponsorskich!

Udowodnij jak sprawnym menedżerem jesteś, pokieruj własnym klubem od podstaw i dzięki mozolnej, systematycznej pracy wznieś go na wyżyny rywalizując z innymi graczami, umacniając swoją pozycję w krajowych rozgrywkach, zaliczając kolejne wygrane, awanse, zwiększając wpływy do budżetu i zdobywając kolejne trofea! W Top Eleven każda twoja decyzja ma istotny wpływ na osiągane rezultaty. Pokaż więc na co cię stać i poprowadź swój klub do sukcesów już dziś!

Dodaj komentarz