TownShip – miasto idealne

Jeśli szukasz gry, która łączy w sobie cechy zarówno symulatora budowy miasta, jak i elementy z gier takich jak Farm Villie, powinieneś zapoznać się z pozycją Township. Dzięki niej możesz zbudować pięknie wyglądające miasto, którego mieszkańcami będą … owce. Nie jest to proste, gdyż musisz zadbać o prawidłowe pożywienie dla każdego mieszkańca. Owca nie żyje tylko i wyłącznie trawą, dlatego warto wybudować w mieście takie budynki, jak kafejki, kina i biblioteki, w których będzie się toczyć owcze życie towarzyskie.

Gra jest Free to play, dlatego nie musisz płacić za świetną rozrywkę. W tej grze można wybudować miasto marzeń, dzięki używaniu dużej różnorodności budynków.
Aby zapewnić owcom jedzenie, najpierw hodujesz je na organicznych farmach, a następnie przetwarzasz w fabrykach. Na uwagę zasługuje wiele ciekawych postaci, którymi można sterować w tej grze. Świetnie sprawdza się system sterowania, który polega jedynie na dotykaniu ekranu w odpowiednich miejscach i wybieraniu prostych opcji.

Dodaj komentarz