TP-Link Tether App – tworzenie sieci

Program o nazwie TP-Link Tether App (dostępny bezpłatnie) swoją nazwą wprowadza w błąd. Nie pozwala on na połączenie twojego tabletu lub smartfona z siecią GSM, dzięki czemu zyskamy dostęp do sieci. W zamian otrzymujemy inne możliwości – program wspiera podłączanie się do routerów TP-Link oraz pozwala na dzielenie się danymi między urządzeniami, które znajdą się w takiej mini sieci. Można także zyskać dostęp do danych, które znajdą się na pendrive podłączonym do takiego routera. Taka opcja jest bardzo przydatna wtedy, gdy chcemy mieć dane dostępne w kilku miejscach na raz.

Program można pobrać z Google Play. Na początku konieczne jest zalogowanie się i wyszukanie na mapie sieci własnego routera. Informacje potrzebne do tej czynności można znaleźć bez problemu, gdyż aplikacja jest dobrze zaprojektowana.

Producent przewidział także opcję kontroli rodzicielskiej, dzięki której można ustawić te urządzenia bądź pliki, które nie będą widoczne w publicznej sieci. Możliwe jest też stworzenie czarnej listy stron.

Dodaj komentarz