Transportoid – rozkład jazdy komunikacji miejskiej dla 60 miast

Transportoid jest aplikacją na urządzenia mobilne z Androidem, która z pewnością przyda się osobom, które codziennie dojeżdżają do pracy lub załatwiają rutynowe obowiązki, korzystając przy tym ze środka transportu miejskiej komunikacji. Dzięki Transportoid mamy okazję do przechowywania rozkładów jazdy i wyszukiwania połączeń, operując naszym smartfonem lub tabletem. Aplikacja wyposażona jest w niejedną pożyteczną funkcję, czytelny i miły dla oka interfejs, a także prostą obsługę, która oferuje wygodę i precyzję podczas wyszukiwania interesujących nas połączeń.

Bliższe spojrzenie na Transportoid

Transportoid jest jedną z najlepszych aplikacji mobilnych z rozkładami jazdy komunikacji miejskiej, skupiającą w sobie dane łącznie 60 polskich miast i aglomeracji. Aplikacja działa zarówno w trybie offline, jak i w trybie online, automatycznie pobierając najnowsze aktualizacje rozkładów jazdy. W Transportoid można wyszukiwać nie tylko połączenia autobusowe, ale także tramwajowe, przy okazji mając również łatwy dostęp do opcji wyznaczania trasy.

Lista przystanków

Transportoid dysponuje bardzo dobrze opracowaną listą przystanków, która udostępnia informacje o wszystkich przystankach znajdujących się w naszej okolicy. Przystanki posegregowane są proporcjonalnie do odległości, w jakiej znajdują się od naszej osoby, co pozwala na szybkie i dokładne namierzenie tego, który odpowiada nam najbardziej. Korzystanie z listy jest bardzo proste – wystarczy jedno kliknięcie, abyśmy znaleźli się na interaktywnej mapce z wypunktowanymi wokół nas przystankami.

Trasy przejazdowe

Transportoid również skutecznie i szybko pomaga w wyznaczaniu trasy docelowej, przeprowadzając cały proces na kilka różnych sposobów. Trasę możemy wyznaczyć; wpisując adres docelowy, wybierając miejsce na mapie, albo wyszukując przystanki, które znajdują się najbliżej naszego położenia. Opcja wyznaczania trasy przydaje się szczególnie wtedy, gdy jesteśmy w obcym mieście i mamy niewielkie rozeznanie w działaniu tamtejszej komunikacji miejskiej. Co więcej, podczas wyznaczania trasy, aplikacja nie wymaga od nas podawania pozycji startowej, tylko namierza naszą lokalizację przy pomocy GPS-u.

Bilety i Zakładka „Ulubione”

Transportoid został wyposażony w zakładkę „Ulubione”, dzięki której mamy możliwość uzyskania błyskawicznego dostępu do rozkładów jazdy zawierających listę najczęściej odwiedzanych przez nas przystanków, linii autobusowych, a nawet wyznaczanych wcześniej tras. Dostęp do zakładki jest wygodny i banalnie prosty, jeszcze bardziej upraszczając korzystanie z aplikacji. Jakby tego było mało, aplikacja posiada także kategorię „Bilety”, gdzie możemy nabyć bilety na wybrany przez nas kurs. Zakup biletów odbywa się przy pomocy usługi mPay.

Poniżej prezentujemy listę 60 polskich miast i aglomeracji, których rozkłady jazdy stanowią również część bazy danych aplikacji Transportoid. Do polskich miast i aglomeracji obsługiwanych przez Transportoid, należą: Biała Podlaska, Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Chełm, Chojnice, Chrzanów, Czechowice-Dziedzice, Częstochowa, Elbląg, Gniezno, Gorzów Wlkp., Iława, Inowrocław, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Jelenia Góra, Kalisz, Kielce, Konin, Koszalin, Kraków, Krosno, KZK GOP, Legnica, Lublin, Łódź, Nowy Sącz, Nysa, Olsztyn, Opole, Ostrołęka, Ostrów Wielkopolski, Oświęcim, Piła, Piotrków Trybunalski, Płock, Poznań, Przemyśl, Radom, Rybnik, Rzeszów, Siedlce, Słupsk, Stalowa Wola, Stargard Szczeciński, Suchy Las, Szczecin, Tarnów, Tczew, Toruń, Trójmiasto, Tychy, Wałbrzych, Warszawa, Wejherowo, Włocławek, Wrocław, Zamość, Zielona Góra.

Dodaj komentarz