Trzyzakresowy Galaxy S4 pojawi się w sieci Sprint

Sprint zapowiedział, że zamierza sprzedawać zupełnie nowy model Samsunga Galaxy S4, który oferuje rozszerzoną obsługę sieci LTE. Będzie również działał w systemie Spark network, zapewniającym najlepszy możliwy zasięg internetu, poprzez przełączanie się między nadajnikami i trybami LTE. Pozwoli to na osiągnięcie niesamowicie stałego sygnału w czasie ruchu i uchroni od nerwicy podczas oglądania filmów i słuchania radia. Galaxy z obsługą trzech zakresów LTE ma dysk twardy o pojemności 16 GB i można go zakupić w sieci Sprint już za kilka tygodni. Złe wieści – nie będzie kosztować tak jak dotychczas niecałych stu dolarów – cena w abonamencie na dwa lata wzrasta dwukrotnie.

Sprint jeszcze nie wyjaśnił, w jakich kolorach będzie oferowany nowy smartfon, być może będą to te same barwy, co podstawowego modelu, czyli czarny, biały oraz różowy.
Sieć Spark jest dostępna na razie jedynie w pięciu miastach Stanów Zjednoczonych, jednak w 2015 roku ma być dostępna w 100 miastach tego kraju. Ciekawe, kiedy pojawi się w Europie i Polsce.

Dodaj komentarz