TuneLN Radio – korzystne zmiany

Tuneln Radio to aplikacja używana przez miliony osób – ten odtwarzacz radiowy ma już ponad 50 milionów użytkowników. Niedawno pojawiła się aktualizacja, która nie tylko odświeża jej wygląd, lecz także sprawia, że pojawiają się nowe opcje przydatne dla słuchaczy. Dzięki nim można znacznie łatwiej znaleźć nowe stacje radiowe oraz słuchać nowych piosenek.

Na początek tworzymy swój profil i możemy zaprosić znajomych do słuchania radia. Oczywiście, najłatwiej jest połączyć tę usługę z kontem Google lub Facebook i w ten sposób połączyć profile. Podobnie jak w innych programach typu Last Fm możesz pokazywać znajomym, czego słuchasz przez instalację specjalnej wtyczki.

Pojawiło się też nowe okienko o nazwie Feed, gdzie pojawiają się ostatnio słuchane stacje oraz kategorie, które się nam podobają. Oczywiście, najważniejsza funkcja tego radia, czyli słuchanie muzyki, pozostaje w dalszym ciągu bardzo dobra. Największe zmiany to ładniejszy interface oraz ciemniejsza wersja okienek, prezentująca się znacznie lepiej.

Dodaj komentarz