Turbo Dismount – wyżyj się na manekinie

Pamiętasz jeszcze złe opinie, jakie wzbudziła gra Carmagedon? Turbo Dismount to gra, która jest sto razy bardziej zła, jeśli chodzi o moralność. Konto w grze można powiązać z Google Plus, dzięki czemu porównasz swoje wyniki z innym osobami. W wersji darmowej można korzystać z 8 torów, natomiast w płatnej (kosztuje 18 złotych), torów jest znacznie więcej.

Na torze znajdują się różne pojazdy, rampy i skocznie, natomiast naszym bohaterem jest manekin. Zadanie jest proste – trzeba rozmieścić elementy na planszy w taki sposób, by spowodować jak najbardziej spektakularny wypadek. Następnie można go obejrzeć na powtórce.

Manekinowi można przypisać twarz ze zdjęcia, które mamy na dysku twardym smartfona. Rozgrywka jest bardzo prosta i nie ma w niej systemu, który pozwala na tworzenie nowych tricków, przez co gra szybko się nudzi. Najlepiej jest zagrać jedną lub dwie rundy dla odprężenia, bo trudno jest znaleźć inny cel, niż próba pobicia rekordu naszych przyjaciół na Google Games. Gra jest dostępna na Google Play Store.

Dodaj komentarz