Twórcy Yanosika jedni z najbardziej kreatywnych w biznesie

Magazyn BRIEF opublikował ranking 50 najbardziej kreatywnych w biznesie. Jest to już 4 edycja rankingu, do którego wybrano osoby charakteryzujące się kreatywnym podejściem do biznesu, „dzięki któremu mogą być zawsze o krok przed konkurencją”. Wśród wyróżnionych znaleźli się również twórcy komunikatora dla kierowców Yanosik – Adam Tychmanowicz oraz Dawid Nowicki. Twórcy Yanosika serdecznie dziękują przede wszystkim jego użytkownikom. To dla nich Yanosik powstał i dzięki wprowadzaniu w życie ich sugestii stał się najpopularniejszym rozwiązaniem na rynku.

Stworzony przez Neptis system Yanosik to legalny, mulitmedialny antyradar, który jest dostępny m.in. w formie aplikacji mobilnej. Z różnych sklepów z aplikacjami pobrano go już ponad milion razy. Twórcy Yanosika nazywają go „nowocześniejszym CB-Radiem”. Tychmanowicz i Nowicki pokazują, jak w nowych kanałach komunikacji promować swoją firmę. Próg miliona pobrań ich aplikacja przekroczyła m.in. dzięki umiejętnemu wykorzystaniu serwisu YouTube czy Facebooka. Początkowo Yanosik był urządzeniem montowanym w samochodach, lecz z czasem przekształcił się w aplikację mobilną„. (BRIEF)

3 komentarze do “Twórcy Yanosika jedni z najbardziej kreatywnych w biznesie”

  1. taki fajny że pół ekranu w reklamach i brzęczy nam uchem, dla mnie to przesada, icoyote się fajnie spisuje i jtez jest darmowy, więc jestem już skautem

    Odpowiedz

Dodaj komentarz