Ulefone uWear- podróbka Apple Watch za 30 dolarów

Chińska firma Ulefone zamierza wypuścić na rynek smartwatch, który do złudzenia przypomina Apple Watch- Ulefone uWear. Smartwatcha będziemy mogli kupić za jedyne 30 dolarów. Jego specyfikacja wygląda następująco.

1,44-calowy wyświetlacz 2.5D z normą IP65. Akumulator o pojemności 220 mAh, który pozwoli na korzystanie z urządzenia nawet do 7 dni. Możliwość parowania ze smartfonami wyposażonymi w system Android oraz iOS dzięki modułowi Bluetooth w wersji 4.0. Smartwatch umożliwi nam wyświetlanie powiadomień o połączeniach, wiadomościach, e-mailach i notyfikacji z portali społecznościowych. Jak każdy smartwatch umożliwi nam odbieranie i wykonywanie połączeń, pisanie SMS-ów, sterowanie aparatem smartfona oraz jego odtwarzaczem.

Dodatkowo w urządzeniu zaimplementowano moduł odpowiedzialny za liczenie naszych kroków, szybkie ładowanie oraz moduł monitorujący sen. Wymiary smartwatcha to 37,8 x 41,8 x 10,1 mm i 45 gramów wagi. Dostępny będzie w dwóch wariantach kolorystycznych- czarnym oraz srebrnym.

Dodaj komentarz