Ultimate 7i WIN – nowość od firmy Lark

Firma Lark nie boi się produkowania modeli z systemem operacyjnym Windows 8.1 – ich nowy tablet w niskiej cenie oferuje sporo możliwości.

Tablet ma ekran o przekątnej 7 cali i nosi nazwę Ultimate 7i WIN. Jego rozdzielczość jest niska, jak na dzisiejsze standardy i wynosi 1024 na 600 pikseli – szkoda, że producent nie zdecydował się na rozdzielczość HD.

Smartfon ma procesor Intel Atom i 1 GB RAM, co powinno być wystarczające w przypadku mniej wymagającego systemu operacyjnego Windows Mobile. Na dane jest 16 GB miejsca. Podobnie, jak w innych modelach z Windows Mobile, można korzystać z darmowego pakietu Office 365.

Aparat z przodu ma 0,3 MP, natomiast z tyłu – 2 MP, dlatego nie można liczyć na dobre zdjęcia. Bateria ma pojemność taką, jak w dobrym smartfonie – 3100 mAh. Już widać, na czym zaoszczędził producent.

Tablet ma tradycyjny wygląd i jest cienki – ma mniej, niż 1 cm grubości. Uwagę zwracają ładne kolory obudowy – można go kupić w czterech barwach. Jeśli szukasz taniego tabletu do internetu, warto się nad nim zastanowić.

Dodaj komentarz