UltraFlow – dopracowana, minimalistyczna gra

Założę się, że najbardziej lubisz te gry, które są darmowe i pozbawione mikropłatności. Jedną z takich gier jest UltraFlow, która przypomina nieco zapomnianą grę w cymbergaja. Rozgrywka polega na tym, że musimy dotrzeć naszym krążkiem do określonego punktu, za pomocą jak najmniejszej ilości odbić.

Grafika jest bardzo prosta i doskonale wpisuje się w konwencję nowych gier na Androida, które są tworzone przez niezależne studia – wygląda bardzo estetycznie i spokojnie, gra wyświetli się na każdym smartfonie. Program UltraFlow został stworzony przez 5 studentów i udostępniony za darmo.

Do dyspozycji gracza jest aż 99 darmowych poziomów, co gwarantuje, że gra się nie znudzi. Głównym problemem w tej grze jest to, że pojawiają się w niej „przeszkadzajki”, czyli na przykład miejsca, które wpływają na ruch naszego krążka. Z każdą planszą robi się coraz trudniej, dlatego ta gra tak bardzo wciąga. Najlepiej pobierz ją od razu na swój smartfon i sprawdź samemu, czy Ultraflow Cię wciągnie. Większości graczy się podoba.

Dodaj komentarz